METBOX Kurpas Spółka Jawna

Wytrzymałość, nowe technologie, dbałość o szczegóły, innowacje w branży!

ul. Rybnicka 1 a, 43-180 Orzesze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 507 339
Adres korespondencyjny
ul. Rybnicka 1 a, 43-180 Orzesze śląskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Wieloletnie doświadczenia zawodowe właścicieli pozwoliły na rozszerzenie oferty o produkcję i sprzedaż przyczepek dla zwierząt - CO JEST GŁÓWNYM NASZYM PRODUKTEM.

Spełniamy indywidualne życzenia naszych Klientów, dzięki czemu nasze wyroby są oryginalne. Aby zaznajomić się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.
Opis działalności
Stawiamy na jakość, nie boimy się żadnego wyzwania. Jesteśmy specjalistami w swojej branży! Produkujemy ogrodzenia zgodnie z najnowszymi trendami i wymaganiami klientów. Nasza oferta obejmuje ogrodzenia i balustrady kute, nierdzewne, aluminiowe oraz wypełnione drewnem. Proponujemy wizualizację projektu. Aby nasze wyroby były najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania do ich produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz trwałe, wysokiej klasy materiały.
Produkty i usługi
NASZYM GŁÓWNYM PRODUKTEM SĄ:

Przyczepki dla zwierząt

Pobocznym, gdzie dodatkowo w naszej ofercie znajdują się:

Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe przesuwne

Konstrukcja ocynkowana i malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.
Dzięki zastosowaniu wózków jezdnych i przeciwwagi brama otwiera się swobodnie i nie wymaga podparcia. Warunki atmosferyczne (śnieg) nie mają wpływu na funkcjonalność bramy.

Bramy skrzydłowe.
Stanowią doskonały element klasycznego ogrodzenia, mogą podkreślać stylowy charakter domu.

W przypadku braku miejsca na wybieg bramy przesuwnej stanowią idealną alternatywę.

Bramy wjazdowe wykonujemy według propozycji i oczekiwań klientów. Mogą być stylowe kute jak i o nowoczesnym wzornictwie. Cynkowanie ogniowe zabezpiecza konstrukcję bramy na wiele lat.

Lakierowanie proszkowe nie tylko stanowi walor estetyczny, lecz również samo w sobie jest zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Oferowane przez nas napędy firmy FAAC, NICE, TOUSEK stanowią wygodny i niezawodny sposób otwierania i zamykania bramy. Są one wyposażone w czujniki przeciążeniowe, dzięki czemu nie wyrządzają szkód przy ewentualnym zderzeniu z przeszkodą, a w razie braku zasilania można szybko je rozsprzęglić i otworzyć bramę ręcznie.

Bramy aluminiowe:
Szyna jezdna z wysokiej jakości aluminium gwarantuje absolutną odporność na korozję i jest o ok. 2/3 lżejsza od szyny stalowej o podobnych parametrach.

Komórkowa konstrukcja szyny powoduje, że jest ona bardzo lekka i wytrzymała. Pomimo mniejszej ilości zastosowanego materiału w porównaniu do szyn stalowych zwiększona została wytrzymałość na zginanie i udźwig.

Producent:
- przyczep do przewozu psów z homologacją europejską,
- boksów hakowych,
- klatek do przewozu psów,
- zabudowa samochodów typu pick up.

Przyczepy sprzedajemy na terenie całego kraju, natomiast ogrodzenia, balustrady i bramy na terenie Śląska.
Marki i specjalizacje
PRZYCZEPKI DLA ZWIERZĄT - TRZON DZIAŁALNOŚCI.

Bramy przesuwne wjazdowe i garażowe.

Ogrodzenia:
- ogrodzenia kute,
- ogrodzenia gabionowe,
- ogrodzenia panelowe.

Balustrady:
- stalowe,
- aluminiowe,
- ze stali nierdzewnej.

Przyczepy do przewozu psów
Estetyczne i trwałe kojce
Boksy
Przytulne i ocieplane budy dla psów
Klatki do przewożenia psów
Żaluzje aluminiowe przesuwne

USŁUGI:
- spawanie stali, aluminium oraz stali nierdzewnej,
- produkcja indywidualnych elementów ze stali nierdzewnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

przyczepka do przewozu psów, zabudowa samochodów pick up, przyczepki do przewozu psów, przyczepa do przewozu psów, przyczepy do przewozu psów, przyczepki do przewozu zwierząt, przyczepka do przewozu zwierząt, przyczepa dla konia, przyczepa dla dużych psów, przyczepa dla bernardyna, przyczepa dla doga niemieckiego, transporter dla psa, zaczep do przyczepy, przyczepy do żywego transportu, przyczepy konne, boksy, kojce, klatki samochodowe do przewozu psów, przyczepy samochodowe, naczepy do żywca, przyczepa do transportu zwierząt, producent przyczep, producenci przyczep, producent przyczep do transportu zwierząt, kupię przyczepę do przewozu psów, naczepa do żywca, klatka do przewozu psów, klatka do przewozu psa, przyczepa do przewozu 3 psów, przyczepa do przewozu 2 psów, przyczepa do przewozu transportu psów 4 boxy, boksy dla psa, boxy dla psa, przyczepka samochodowa do przewozu psów, przyczepa samochodowa do przewozu psów, przyczepa do przewozu psow, przyczepka do przewozu psow, klatki transportowe dla psów, klatki transportowe dla psow, klatki transportowe dla zwierząt, przyczepa do przewozu psów sprzedam, przyczepa samochodowa do przewozu psów tanio, przyczepa do przewozu psów cena, przyczepki samochodowe do przewozu psów cena, wypożyczalnia przyczep dla psów, przyczepy bagażowe lekkie, przyczepy bagażowe ciężkie, specjalistyczne przyczepy, specjalistyczne przyczepki, jak przyczepę kupić do przewozu psa, przyczepka do przewozu psa cena, bramy wjazdowe, ogrodzenia, balustrady stalowe, balustrady aluminiowe, balustrady ze stali nierdzewnej, kowalstwo artystyczne, bramy, balustrady, kraty, bramy garażowe, garaże, automatyka do bram, metaloplastyka, bramy wjazdowe na zamówienie, ogrodzenia panelowe, kute elementy ogrodzeń, ogrodzenia na wymiar, bramy stalowe, bramy na wymiar, przęsła ogrodzeniowe, bramy przesuwne, słupki z klinkieru, ogrodzenia betonowe, bramy kute, ogrodzenia z kamienia łupanego, podmurówki z kamienia, producent ogrodzeń, brama garażowa, szlabany, automatyka szlabanowa, panel ogrodzeniowy, nowoczesne ogrodzenia frontowe, gabiony, bramy segmentowe, montaż ogrodzeń kutych, bramy na pilota, bramy skrzydłowe