METBOX Kurpas Spółka Jawna

Wytrzymałość, nowe technologie, dbałość o szczegóły, innowacje w branży!

Bramy i ogrodzenia
ul. Rybnicka 1a, 43-180 Orzesze śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 507 339
Adres korespondencyjny
ul. Rybnicka 1a, 43-180 Orzesze śląskie

Informacje

Opis działalności
Stawiamy na jakość, nie boimy się żadnego wyzwania. Jesteśmy specjalistami w swojej branży! Produkujemy ogrodzenia zgodnie z najnowszymi trendami i wymaganiami klientów. Nasza oferta obejmuje ogrodzenia i balustrady kute, nierdzewne, aluminiowe oraz wypełnione drewnem. Proponujemy wizualizację projektu. Aby nasze wyroby były najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania do ich produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz trwałe, wysokiej klasy materiały.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenia zawodowe właścicieli pozwoliły na rozszerzenie oferty o produkcję bram wjazdowych, ogrodzeń, balustrad kutych i nierdzewnych oraz konstrukcji stalowych i aluminiowych - CO JEST GŁÓWNYM NASZYM PRODUKTEM.

Spełniamy indywidualne życzenia naszych klientów, dzięki czemu nasze wyroby są oryginalne. Aby zaznajomić się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

NASZYM GŁÓWNYM PRODUKTEM SĄ:

Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe przesuwne

Konstrukcja ocynkowana i malowana proszkowo na dowolny kolor RAL.
Dzięki zastosowaniu wózków jezdnych i przeciwwagi brama otwiera się swobodnie i nie wymaga podparcia. Warunki atmosferyczne (śnieg) nie mają wpływu na funkcjonalność bramy.

Bramy skrzydłowe.
Stanowią doskonały element klasycznego ogrodzenia, mogą podkreślać stylowy charakter domu.
W przypadku braku miejsca na wybieg bramy przesuwnej stanowią idealną alternatywę.

Bramy wjazdowe wykonujemy według propozycji i oczekiwań klientów. Mogą być stylowe kute jak i o nowoczesnym wzornictwie. Cynkowanie ogniowe zabezpiecza konstrukcję bramy na wiele lat.

Lakierowanie proszkowe nie tylko stanowi walor estetyczny, leczrównież samo w sobie jest zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Oferowane przez nas napędy firmy FAAC, NICE, TOUSEK stanowią wygodny i niezawodny sposób otwierania i zamykania bramy. Są one wyposażone w czujniki przeciążeniowe, dzięki czemu nie wyrządzają szkód przy ewentualnym zderzeniu z przeszkodą, a w razie braku zasilania można szybko je rozsprzęglić i otworzyć bramę ręcznie.

Bramy aluminiowe:
Szyna jezdna z wysokiej jakości aluminium gwarantuje absolutną odporność nakorozję i jest o ok. 2/3 lżejsza od szyny stalowej o podobnych parametrach.

Komórkowa konstrukcja szyny powoduje, że jest ona bardzo lekka i wytrzymała. Pomimo mniejszej ilości zastosowanego materiału w porównaniu do szyn stalowych zwiększona została wytrzymałość na zginanie i udźwig.
Marki i specjalizacje
Bramy przesuwne wjazdowe i garażowe.

Ogrodzenia:
- ogrodzenia kute,
- ogrodzenia gabionowe,
- ogrodzenia panelowe.

Balustrady:
- stalowe,
- aluminiowe,
- ze stali nierdzewnej.

Przyczepy do przewozu psów
Estetyczne i trwałe kojce
Boksy
Przytulne i ocieplane budy dla psów
Klatki do przewożenia psów
Żaluzje aluminiowe przesuwne

USŁUGI:
- spawanie stali, aluminium oraz stali nierdzewnej,
- produkcja indywidualnych elementów ze stali nierdzewnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe