METBOX Kurpas Spółka Jawna

Satysfakcja Klienta to nasza myśl przewodnia!

Bramy i ogrodzenia
ul. Rybnicka 1a, 43-180 Orzesze śląskie
Poniedziałek 06:00 - 14:00
Wtorek 06:00 - 14:00
Środa 06:00 - 14:00
Czwartek 06:00 - 14:00
Piątek 06:00 - 14:00
Sobota 06:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
METBOX Kurpas Spółka Jawna

Informacje

O nas
Firma Metbox może pochwalić się bogatym doświadczeniem w swojej branży, zdobytym na przestrzeni kilkunastu poprzednich lat. W swoich szeregach posiadamy wielu profesjonalistów, dbających o każdy, nawet najmniejszy detal. Naszymi największymi wartościami są wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, a także zadowolenie Klienta. Wraz z naszymi fachowcami służymy pomocą i dobrą radą w doborze wyrobów oraz ich montażu i wykonaniu. Dostęp do najnowocześniejszych technologii umożliwia nam tworzenie ogrodzeń unikalnych, rzadko spotykanych w ofercie pozostałych przedsiębiorstw działających w tej branży. Mowa tu przede wszystkim o ogrodzeniach laserowych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów. Charakteryzują się one niebanalnym wyglądem oraz uniwersalnością - możliwość zaprojektowania każdego wymarzonego przez Klienta wzoru sprawia, że ogrodzenie świetnie komponuje się z całą posesją.
Chętnie pomagamy też miejscowym stowarzyszeniom. Cieszymy się, że jesteśmy częścią naszej lokalnej społeczności.
Opis działalności
Od lat zajmujemy się produkowaniem bram i ogrodzeń, a także balustrad. Tworzymy wyroby stalowe, cynkowane, malowane proszkowo, aluminiowe oraz nierdzewne. Oferujemy nieograniczony zakres wzorów naszych produktów zgodnie z wyobrażeniami Klienta. Wykonujemy także ogrodzenia laserowe, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem Klientów w dzisiejszych czasach. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dobierając wymiary i wzornictwo tak, aby korzystanie z ogrodzenia było wygodne i bezproblemowe, a całość tworzyła zapierający dech w piersiach efekt.
Produkty i usługi
Posiadamy bardzo bogatą ofertę naszych produktów, w skład której wchodzą m.in. bramy wjazdowe, ogrodzenia, balustrady kute i nierdzewne, a także konstrukcje stalowe oraz aluminiowe. Dostęp do najnowocześniejszych technologii umożliwił nam wykonywanie ogrodzeń laserowych.

Spełniamy indywidualne życzenia naszych Klientów, dzięki czemu nasze wyroby są oryginalne i niepowtarzalne. Aby głębiej zaznajomić się z naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Służymy pomocą i dobrą radą.

Nasze główne produkty:

Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe przesuwne

Konstrukcja ocynkowana i malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.
Dzięki zastosowaniu wózków jezdnych i przeciwwagi brama otwiera się swobodnie i nie wymaga podparcia. Warunki atmosferyczne (śnieg) nie mają wpływu na funkcjonalność bramy.

Bramy skrzydłowe.
Stanowią doskonały element klasycznego ogrodzenia, mogą podkreślać stylowy charakter domu.
W przypadku braku miejsca na wybieg bramy przesuwnej stanowią idealną alternatywę.

Bramy wjazdowe wykonujemy według propozycji i oczekiwań klientów. Mogą być stylowe kute jak i o nowoczesnym wzornictwie. Cynkowanie ogniowe zabezpiecza konstrukcję bramy na wiele lat.

Lakierowanie proszkowe nie tylko stanowi walor estetyczny, lecz również samo w sobie jest zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Oferowane przez nas napędy firmy FAAC, NICE, TOUSEK stanowią wygodny i niezawodny sposób otwierania i zamykania bramy. Są one wyposażone w czujniki przeciążeniowe, dzięki czemu nie wyrządzają szkód przy ewentualnym zderzeniu z przeszkodą, a w razie braku zasilania można szybko je rozsprzęglić i otworzyć bramę ręcznie.

Bramy aluminiowe:
Szyna jezdna z wysokiej jakości aluminium gwarantuje absolutną odporność na korozję i jest ook. 2/3 lżejsza od szyny stalowej o podobnych parametrach.

Komórkowa konstrukcja szyny powoduje, że jest ona bardzo lekka i wytrzymała. Pomimo mniejszej ilości zastosowanego materiału w porównaniu do szyn stalowych zwiększona została wytrzymałość na zginanie i udźwig.
Marki i specjalizacje
Bramy przesuwne wjazdowe i garażowe.

Ogrodzenia:
- ogrodzenia kute,
- ogrodzenia gabionowe,
- ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenia laserowe.

Balustrady:
- stalowe,
- aluminiowe,
- ze stali nierdzewnej.

USŁUGI:
- spawanie stali, aluminium oraz stali nierdzewnej,
- produkcja indywidualnych elementów ze stali nierdzewnej,
- cięcie laserem,
- gięcie blach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe