Stan Car-s Skrobol & Widera Sp.j.

Samochody zastępcze na czas likwidacji szkody

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Leszczynowa 8, 43-175 Wyry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stan Car-s Skrobol & Widera Sp.j.
ul. Leszczynowa 8, 43-175 Wyry śląskie
NIP
6351820594
Telefon
Stan Car-s Skrobol & Widera Sp.j.

Informacje

Opis działalności firmy Stan Car-s Skrobol & Widera Sp.j. w Wyry
Firma Stan Car-s Skrobol & Widera znajduje się w Wyrach pod Katowicami. Oferujemy samochody zastępcze na czas likwidacji szkody,
Produkty i usługi
Zostałeś poszkodowany w wyniku kolizji lub wypadku drogowego? Twój samochód nie nadaje się do użytku? Przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawcy! Auto zastępcze z OC sprawcy przysługuje w przypadku szkody częściowej lub całkowitej.

Firmę Stan Car-s Skrobol & Widera w Wyrach pod Katowicami prowadzimy z myślą o bezgotówkowym wynajmie samochodów zastępczych na czas likwidacji szkód z polisy sprawcy.

Na czas likwidacji szkody udostępniamy Wam funkcjonalne i komfortowe samochody renomowanych producentów. Mamy szeroki wybór samochodów.

Wynajem samochodów w naszej firmie rozwiązuje problemy związane z dojazdami do pracy lub poruszaniem się po mieście. Zapewniamy pomoc w likwidacji szkód z tytułu ubezpieczenia OC.
Zasięg działania
Firma Stan Car-s Skrobol & Widera Sp.j. z lokalizacji: Wyry świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń