Suchoń Szymon

Stolarstwo to nasza pasja

Stolarze
ul. Puszkina 70a, 43-175 Wyry śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
661 874 103
Może cię zainteresować
Suchoń Szymon

Informacje

Opis działalności
Zakład stolarski Szymona Suchonia w Wyrach to wieloletnia tradycja wytwarzania mebli. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która wykona meble na zamówienie lub pod zabudowę – zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w produkcji pięknych i stylowych mebli, które staną się ozdobą każdego pomieszczenia.
Produkty i usługi
Podczas wytwarzania naszych produktów stosujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu meble są trwałe i mogą służyć Klientom przez wiele lat. Jako firma staramy się rozwijać – zakupujemy nowe maszyny i stosujemy nowoczesne technologie, które pozwalają nam wytwarzać meble o nietypowych kształtach i konstrukcjach.

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar. Oprócz produkowania mebli, zajmujemy się również stolarką budowlaną, a więc wykonujemy podłogi, okna, drzwi, schody drewniane oraz wszelkie inne akcesoria drewniane służące do
Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz terminowe realizacje. Solidność wykonania to nasza dewiza! Klientom proponujemy również małą architekturę – a więc wyroby, które poza funkcjonalnością, wyróżniają się także wyjątkową estetyką. Przykładem są ławki zaprojektowane w nietypowych kształtach czy altany ogrodowe.
Pracownicy naszej firmy to osoby z dużym doświadczenia, mistrzowie stolarstwa, którzy są w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Oferta firmy Szymona Suchonia w Wyrach to:
- meble pokojowe i biurowe,
- schody drewniane,
- okna i drzwi drewniane,
- podłogi drewniane.

Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne na indywidualne zamówienie.Proponujemy dowolny fason oraz wymiar, drzwi sprzedajemy wraz z montażem.

Wykonujemy również podłogi montowane na legarach.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jojki
Polecam osobom, które chcą mieć w domu pięknie wykonane meble.
R
S
Radosław St
Pan Szymon mój projekt zrealizował na najwyższym poziomie.
D
Dariusz
Stolarz z prawdziwym fachem w ręku. Profesjonalny i miły.
E
ekonto
Perfekcyjnie wykonanie i sprawny montaż schodów drewnianych. Polecam.
S
Stella
Pan Szymon to doskonały stolarz. Jego umiejętności pracy z drewnem są godne podziwu.