Rem Pol Tom Tomasz Motyl

Profesjonalna ekipa wyburzeniowa

Wyburzenia i rozbiórki
pl. Cicha 11, 42-350 Gliniana Góra śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rem Pol Tom Tomasz Motyl

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy REM-POL-TOM znajduje się w Glinianej Górze, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem działalności jest Tomasz Motyl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług wyburzeniowych. Naszą specjalnością są prace rozbiórkowe. Dysponujemy do tego celu profesjonalnym sprzętem, takim jak koparki gąsienicowe, ciężarówki i walce. Dzięki ich wykorzystaniu możemy podjąć się nawet najbardziej niestandardowych i skomplikowanychprac. Usługi świadczymy zgodnie z zasadami BHP. Przed przystąpieniem do prac ogradzamy i znakujemy teren. Jesteśmy rzetelni i zawsze dotrzymujemy wyznaczonych terminów.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- wykopy pod fundamenty,
- niwelacje terenu,
- utwardzanie terenu,
- rozbiórka budynków,
- wywóz ziemi,
- wywóz gruzu.

Do wykonywania prac ziemnych wykorzystujemy między innymi koparki, koparko-ładowarki obrotowe, ładowarki, zagęszczarki, wiertnice oraz młot wyburzeniowy.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi dostawa kruszyw, ziemi i piasku.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientówindywidualnych, jak i właścicieli firm. Usługi świadczymy na terenie całego województwa śląskiego.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej REM-POL-TOM oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Glinianej Górze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń