Kost-Bruk Brukarstwo

Realizacja usług brukarskich

Brukarstwo
ul. Chmielna 10, 42-300 Myszków śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
604 796 648
Kost-Bruk Brukarstwo

Informacje

Opis działalności
Kost-Bruk to zakład specjalizujący się w realizacji usług brukarskich. Nasza siedziba znajduje się w Myszkowie w województwie śląskim. Swoje usługi świadczymy już od 2002 roku.
Produkty i usługi
Kostka brukowa jest materiałem, z którego można stworzyć niesamowite wzory. Materiał ten często wykorzystywany jest na różnych placach, podjazdach, czy podwórkach. Nasza firma dzięki swojemu doświadczeniu zaprojektuje i stworzy przeróżne kompozycje z kostki brukowej. Do naszych prac wykorzystujemy również kostkę granitową oraz kamień naturalny.

Dzięki współpracy z nami zmienisz swój dom nie do poznania. Nasi fachowcy w krótkim czasie ułożą kostkę w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Oprócz świadczenia usług brukarskich zajmujemy się też sprzedażą materiałów. U nas możesz hurtowo zakupić zarówno bruk, granit, jak i kamień naturalny.

Dla naszych Klientów wykonujemy między innymi:

- podjazdy,
- parkingi,
- chodniki,
- ścieżki,
- tarasy naziemne,
- place na rynku.

I wiele więcej! Z naszej oferty mogą skorzystać osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Zadzwoń do nas! Przedstawimy Ci cennik naszych usług i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy również do naszego biura w Myszkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
myszkowski, lubliniecki, zawierciański

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jagoda
Super wzory z kostki granitowej i kamienia naturalnego. Nie spodziewałam się tak genialnych efektów. Polecam!
B
Beata
Jestem zadowolona, że wybrałam akurat tą firmę. Terminowo ułożyli dla mnie kostkę brukową. Zapłaciłam niewiele.
D
Darek
Rzetelna firma. Usługi brukarskie realizowane na czas i po niewielkich kosztach. Polecam ten zakład.
E
Elżbieta
Chodnik z kostki brukowej świetnie prezentuje się na moim podwórku. Został specyficznie ułożony, dokładnie tak, jak tego chciałam. Widać, że firma ma doświadczenie w pracach brukarskich.
A
Angelika
Fachowcy podeszli do pracy z ogromnym zaangażowaniem. Momentalnie po zgłoszeniu zjawili się na miejscu. Ułożenie kostki brukowej to był dla nich pikuś. Efekt jest zadowalający. Polecam!