Kost-Bruk Brukarstwo

Realizacja usług brukarskich

Brukarstwo
ul. Chmielna 10, 42-300 Myszków śląskie
(16 reviews) napisz opinię
Kost-Bruk Brukarstwo
ul. Chmielna 10, 42-300 Myszków śląskie
Telefon
Kost-Bruk Brukarstwo

Informacje

Opis działalności firmy Kost-Bruk Brukarstwo w Myszków
Kost-Bruk to zakład specjalizujący się w realizacji usług brukarskich. Nasza siedziba znajduje się w Myszkowie, w województwie śląskim. Swoje usługi świadczymy już od 2002 roku.
Produkty i usługi
Kostka brukowa jest materiałem, z którego można stworzyć niesamowite wzory. Materiał ten często wykorzystywany jest na różnych placach, podjazdach, czy podwórkach. Nasza firma dzięki swojemu doświadczeniu zaprojektuje i stworzy przeróżne kompozycje z kostki brukowej. Do naszych prac wykorzystujemy również kostkę granitową oraz kamień naturalny.

Dzięki współpracy z nami zmienią Państwo swój dom nie do poznania. Nasi fachowcy w krótkim czasie ułożą kostkę w wyznaczonym miejscu. Oprócz świadczenia usług brukarskich zajmujemy się też sprzedażą materiałów. Znajdą Państwo u nas kostkę brukową i galanterię betonową.

Dla naszych Klientów wykonujemy między innymi:
- podjazdy,
- parkingi,
- chodniki,
- ścieżki,
- tarasy naziemne,
- place.

Realizujemy niezbędne usługi koparko-ładowarką, wykonujemy roboty towarzyszące, takie jak niwelacja terenu, roboty ziemne i kanalizacyjne. Budujemy studzienki chłonne, sączki, wykonamy dla Państwa rowy melioracyjne oraz odpływy z wód opadowych. Zadbamy o zagospodarowanie terenów zielonych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!
Zasięg działania
Firma Kost-Bruk Brukarstwo z lokalizacji: Myszków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(16 reviews) napisz opinię
I
Ireneusz
Firma godna polecenia. Fachowcy w 100%. Zdecydowanie polecam.
P
Paweł
Firma godna polecenia. Praca wykonana terminowo i fachowo. Wykonano przydomowy podjazd. Panowie po zakończeniu prac zostawili po sobie wzorowy porządek. Szczerze polecam!
Z
Zbyszek
Polecam, korzystaliśmy z ich oferty, układali nam chodnik, podjazd i parking przed firmą, profesjonalna realizacja zlecenia.
J
Jusiaczek
Zajmowali się u nas układaniem nawierzchni z kostki brukowej, polecam!
E
Ewelina
Układali u nas podjazd przed domem, wygląda pięknie, bardzo elegancko. Polecam!
A
Adamcio111
Fachowcy jeśli chodzi o zagospodarowanie terenów zielonych. Profesjonalizm pod każdym względem.
W
Wloczykijekk
Polecam każdemu, kto szuka dobrej ekipy wykonującej prace brukarskie, przeprowadzili też niwelację terenu, wszystko na najwyższym poziomie.
H
Hania
Korzystaliśmy z ich usług, układali nam kostkę brukową w ogrodzie, wykonali piękne ścieżki i alejki, wygląda to bajkowo.
H
Hubert
Współpracowaliśmy z tą firmą w momencie budowy parkingu. Bardzo szybko ułożyli kostkę w wyznaczonym miejscu. Rzetelny zakład.
J
Jagoda
Super wzory z kostki granitowej i kamienia naturalnego. Nie spodziewałam się tak genialnych efektów. Polecam!
B
Beata
Jestem zadowolona, że wybrałam akurat tą firmę. Terminowo ułożyli dla mnie kostkę brukową. Zapłaciłam niewiele.
D
Darek
Rzetelna firma. Usługi brukarskie realizowane na czas i po niewielkich kosztach. Polecam ten zakład.
E
Elżbieta
Chodnik z kostki brukowej świetnie prezentuje się na moim podwórku. Został specyficznie ułożony, dokładnie tak, jak tego chciałam. Widać, że firma ma doświadczenie w pracach brukarskich.
A
Angelika
Fachowcy podeszli do pracy z ogromnym zaangażowaniem. Momentalnie po zgłoszeniu zjawili się na miejscu. Ułożenie kostki brukowej to był dla nich pikuś. Efekt jest zadowalający. Polecam!
K
K
Krzysztof K
Plac wygląda rewelacyjnie, przebieg prac zadziwiający. Wszyscy wiedzieli co maja robić, i w jakiej kolejności. Większości czasu trwania prac, nie było szefa ale Pan Michał wszystko rewelacyjnie ogarniał. Firma na "6". Polecam
G
Gaynumberone
Wszystko super,, solidna firma, plac wyszedł rewelacyjnie, fajne chłopaki.