Cynkownia Ogniowa Metal Dojerski Sp.j.

Cynkowanie ogniowe drobnych elementów stalowych.

Metalizowanie i powlekanie tworzyw
ul. Gruchla 21, 42-300 Myszków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 315 85 42
Cynkownia Ogniowa Metal Dojerski Sp.j.

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy mieści się w Myszkowie, na terenie województwa śląskiego. Nazywamy się Cynkownia Ogniowa Metal i świadczymy usługi cynkowania ogniowego elementów stalowych. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Jacek Dojerski.
Produkty i usługi
Cynkowanie ogniowe to proces, w którym nakłada się mechanicznie wytrzymałą powłokę z cynku na stal. Pod wpływem ciepła w kompieli cynkowej, utworzona powłoka powstaje po obydwu stronach stali oraz na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni profili zamkniętych. Cynk przystaje do stali w procesie wytwarzania stopu pomiędzy stalą, a cynkiem. Tworzy on mechanicznie wytrzymałą, trwałą i nieprzepuszczalną powłokę, która chroni stal poprzez szczególny układ elektrochemiczny. Dzięki niemu stal staje się odporna na korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Nasza firma jest lokalnym liderem tejże branży. Usługi wykonujemy profesjonalnie. Nasi pracownicy przykładają wielką uwagę do najmniejszych elementów, dzięki czemu mamy pewność, że uzyskamy Wasze zadowolenie.

Działamy zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 1461. Świadczy to o naszym profesjonalizmie. Dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Cynkowaniu ogniowemu poddajemy małe elementy stalowe, są to głównie:
- śruby,
- nakrętki,
- kotwy,
- łańcuchy,
- obejmy.

Dzięki naszej usłudze Wasze elementy nabiorą unikalnych właściwości chemicznych, nie tracąc przy tym właściwości fizycznych.

Zapraszamy do kontaktu.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń