BHP Service Kamil Motylewski

Badania i szkolenia BHP - wiedza to bezpieczeństwo

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Siewierska 16, 42-300 Myszków śląskie
(5 reviews) napisz opinię
BHP Service Kamil Motylewski
ul. Siewierska 16, 42-300 Myszków śląskie
NIP
5771986295
Telefon
BHP Service Kamil Motylewski

Informacje

Opis działalności firmy BHP Service Kamil Motylewski w Myszków
Firma Bhp Service świadczy usługi z zakresu wykonywania badań BHP oraz prowadzenia szkoleń BHP. Siedziba firmy znajduje się w Myszkowie, właścicielem jest Kamil Motylewski.
Produkty i usługi
W Bhp Service zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie w miejscu pracy. Jedyny, i najbardziej efektywny sposób by to osiągnąć to poprzez wiedzę i naukę odpowiednich schematów reagowania. Dlatego nasza firma zajmuje się przede wszystkim przeprowadzaniem fachowych szkoleń z zakresu BHP. W skład tych zajęć wchodzą szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe.

Dzielą się one na 4 kategorie i wliczamy w nie:

- dla osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
- dla osób zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych,
- dla osób zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych,
- dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

W naszej ofercie znajduje się także ważne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego (p.poż) oraz szkolenie osób wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy zgodnie z FACC (First AID CERTIFICATION CENTRE OF LONDON).

Uczestniczymy w pracach zespołu powypadkowego tj. podczas dochodzenia i sporządzenia niezbędnej dokumentacji oraz zajmujemy się sporządzaniem oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy potrzebną wiedzę i uprawnienia by zajmować się opracowywaniem programu szkoleń, zarządzeń dot. refundacji zakupu okularów, zarządzeń dot. posiłków i napojów profilaktycznych oraz zarządzeń dot. przydziału odzieży i obuwia ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej. Opracowujemy także wykazy tj. prac niebezpiecznych, prac wzbronionych kobietom i młodocianych, prac wykonywanych przez minimum 2 osoby, itp.,

W zakładach pracy świadczymy także usługi z zakresy opracowania instrukcji BHP, analizy stanu BHP w zakładzie pracy, analizy wydatku energetycznego na stanowisku pracy oraz organizacji próbnej ewakuacji w zakładzie pracy.

Naszym Klientom gwarantujemy kompleksowość usług dlatego reprezentujemy zleceniodawcę podczas kontroli zewnętrznych organów nadzoru nad BHP oraz pozostajemy w stałej i ścisłej współpracy z naszymi Klientami.
Zasięg działania
Firma BHP Service Kamil Motylewski z lokalizacji: Myszków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(5 reviews) napisz opinię
M
Maciej
Jestem z nich bardzo zadowolony. Rzetelnie i bardzo dokładnie przekazali wiedzę w zakresie bhp moim pracownikom.
X
xyz
Bardzo dobra firma, polecam!
H
Hubert
Dzięki ich szkoleniom jestem pewien, że moi pracownicy będą umieć zachować się w awaryjnej sytuacji. Instruktorzy z Bhp Service świetnie ich przeszkolili z bhp i ppoż.
K
Kajetan
Ostatnio firma prowadziła u nas szkolenia dla osób zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych. Kursy przeprowadzone zostały w sposób rzetelny i bardzo dokładny.
A
Arkadiusz
Firma Bhp Service od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu bhp i ppoż dla naszych pracowników. Mają w tej dziedzinie bogatą wiedzę, którą chętnie się dzielą. Zawsze odpowiadają na wszystkie pytania. Polecam!