Atp-Global Pawelski Tomasz

Szybka spedycja to podstawa naszego działania!

Transport samochodowy
ul. Spółdzielcza 2A, 42-200 Myszków śląskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
697 698 292
697698292
Atp-Global Pawelski Tomasz

Informacje

Opis działalności
Firma ATP-Global na rynku działa od 2004 roku. Zajmuje się profesjonalnymi usługami spedytorskimi. Jej właścicielem jest Pawelski Tomasz, siedziba firmy natomiast mieści się w miejscowości Myszków na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
ATP-Global to dostawca usług spedycyjnych, specjalizujący się w międzynarodowym transporcie drogowym, lotniczym i morskim. Jesteśmy operatorem w pełni zorientowanym na Klienta. Prowadząc dialog z Klientem, proponujemy zintegrowane rozwiązania logistyczne, w pełni zaspokajające jego indywidualne potrzeby w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Doświadczenie w usługach logistycznych naszych pracowników oraz jakość w zarządzaniu naszymi usługami jest bazą, na podstawie której, nasza organizacja proponuje optymalne rozwiązania we wszelkich potrzebach transportowych na lądzie, morzu i w powietrzu.

W skład naszej oferty wchodzą następujące propozycje:


Spedycja Kolejowa:
Transport kolejowy z Chin jest zbilansowaną alternatywą pomiędzy długim transportem morskim, a stosunkowo drogim transportem lotniczym. „Pociąg z Chin” do Polski jedzie około dwóch tygodni, co czyni go niewiele wolniejszym od niektórych serwisów lotniczych, a jest przy tym zdecydowanie atrakcyjniejszy cenowo.

Spedycja Lotnicza:
Transport lotniczy oferuje najszybszy czas realizacji spośród wszystkich dostępnych rodzajów transportu międzynarodowego. Z tego samego powodu jego koszt jest względnie najwyższy. Dedykowany jest on do przewozu jednakowo stosunkowo lekkich przesyłek kurierskich, ale także dla kilkuset kilowych przesyłek frachtowych.

Spedycja Morska:
Jesteśmy przodującą polską firmą w zakresie spedycji morskiej. Swoje usługi kierujemy zarówno do firm korzystających z największych polskich portów, jak i Gdańsk, Gdynia i Szczecin, jak również zapewniamy obsługę frachtów morskich za granicą, w Hamburgu, Rotterdamie oraz Bremie i Bremerhaven.

Spedycja Drogowa:
Dzięki dynamicznie rozwijającemu się działowi spedycji drogowej jest Państwu w stanie zaoferować transport drogowy dowolnego ładunku do każdego zakątka Europy, jak również na Bliski Wschód, w tym do Iranu. Po Europie jeździmy regularnie do Krajów Skandynawskich, Węgier, Rumunii, Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Piotr
Rewelacyjna Spedycja nawet nie wiedziałem kiedy a kontenery przyjechały odprawione, cały czas kontak spedytorów na każdym etapie ładunku. Gorąco Polecam.