Okularczyk Firma Usługowo Handlowa Michał Okularczyk

Sprzedaż i układanie kostki brukowej z betonu i granitu

Kostka brukowa
ul. Tęczowa 4, 42-300 Myszków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Okularczyk Firma Usługowo Handlowa Michał Okularczyk

Informacje

Opis działalności
Michał Okularczyk to właściciel firmy Okularczyk zajmującej się przede wszystkim usługami brukarskimi. Jej siedziba znajduje się w Myszkowie, w województwie śląskim, a początki działalności sięgają 2011 roku.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak usługi brukarskie i pozostałe prace budowlane wykonuje firma Okularczyk. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. brukowaniem kostkami betonowymi i granitowymi. Używa ich do budowy dróg, chodników, podjazdów, parkingów oraz schodków i innych miejsc, których nawierzchnia musi wytrzymać duże obciążenie i jednocześnie wyglądać estetycznie. Pracownicy firmy używają kostek w różnych kolorach i układają je w prosty, jednolity kolorowo sposób lub dekoracyjnie.

Firma Okularczyk w ramach kompleksowej oferty nie tylko przygotowuje podłoże do ułożenia kostki i nią brukuje, ale też oferuje takie usługi jak:
-układanie płyt ażurowych,
-impregnacja kostki brukowej,
-czyszczenie kostki brukowej.

Poza wymienionymi pracami firma montuje ogrodzenia, odwodnienia, altany i inne elementy małej architektury ogrodowej, a także bacówki. Wywozi również gruz i podejmuje się prac ziemnych polegających na niwelacji i utwardzaniu terenu.

Pełna oferta firmy Okularczyk znajduje się na stronie internetowej, a kontakt z przedsiębiorstwem klienci mogą nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
będziński, Bytom, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, lubliniecki, myszkowski, Piekary Śląskie, Świętochłowice, tarnogórski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń