"CarsExperts.pl" Łukasz Mosiński

Skup i sprzedaż samochodów używanych. Sprowadzamy auta na życzenie klienta.

ul. Północna 3a, 42-360 Poraj śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
732 013 152
Adres korespondencyjny
ul. Północna 3a, 42-360 Poraj śląskie

Informacje

Opis działalności
CarsExperts to firma, która zajmuje się skupem i handlem samochodami osobowymi. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Poraju, na terenie województwa śląskiego. Firmą zarządza Łukasz Mosiński. Zapraszamy!
Produkty i usługi
CarsExperts to firma, która w swoich szeregach zatrudnia prawdziwych ekspertów i pasjonatów motoryzacji. Naszą specjalnością jest sprzedaż samochodów używanych. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem aut z Japonii, Niemiec i Szwajcarii. Wszystkie proponowane przez nas auta są bezwypadkowe i rzetelnie sprawdzone pod względem technicznym i wizualnym. Gwarantujemy, że oferujemy Państwu samochody z pewnej ręki!


Wszystkie pojazdy przechodzą gruntowy przegląd, który pozwala na skuteczne wychwycenie nieprawidłowości, które naprawiamy, zanim auta trafią do sprzedaży. Oferujemy również pomoc przy zakupie używanego samochodu. Chętnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.


Proponujemy:

- sprzedaż samochodów z Japonii,
- sprzedaż samochodów ze Szwajcarii,
- sprzedaż samochodów używanych z Niemiec.


Nieustannie aktualizujemy nasze ogłoszenia. Zatrudniamy znakomitych fachowców i mechaników, którzy każdego dnia dbają o komfort i bezpieczeństwo przy zakupie samochodów używanych.


Dodatkowo zajmujemy się sprowadzaniem samochodów na życzenie. Państwa zadowolenie to dla nas sprawa najwyższej wagi i zrobimy wszystko, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających z Państwa.


Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń