Adam Bystrzycki Serwis

Warsztat samochodowy i wulkanizacja opon

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
ul. Dąbrowa 12, 43-227 Góra, woj. śląskie
(7 opinii) napisz opinię
Adam Bystrzycki Serwis
ul. Dąbrowa 12, 43-227 Góra, woj. śląskie
NIP
6381837820
Telefon
Adam Bystrzycki Serwis

Informacje

Opis działalności firmy Adam Bystrzycki Serwis w Góra
Adam Bystrzycki prowadzi swój warsztat samochodowy w Górze, w województwie śląskim. Firma istnieje od 2019 roku i zdążyła zdobyć stałe grono zadowolonych klientów. Nieustannie się rozwija i poszerza zakres swoich usług.
Produkty i usługi
Właściciel, dbając o najwyższy standard usług i zadowolenie każdego klienta, zatrudnia wyłącznie wysoce wykwalifikowanych mechaników. Wychodzi z założenia, że każda awaria auta jest do usunięcia.

Do samego znalezienia usterki często potrzebna jest diagnostyka komputerowa. Sprawdza się ona także podczas kasowania kodów błędów w samochodzie. Zakład specjalizuje się między innymi w naprawach układu kierowniczego. Oferta obejmuje też takie zadania jak:

- wymiana filtrów,
- wymiana oleju silnikowego,
- wymiana amortyzatorów i sprężyn,
- wymiana klocków hamulcowych,
- geometria zawieszenia.

Dodatkowo warsztat prowadzi naprawę i serwis klimatyzacji. Wykonuje testy szczelności układów, zajmuje się uzupełnieniem czynnika, napełnieniem klimatyzacji, wymianą filtrów kabinowych, a także bardzo ważnym dla zdrowia pasażerów odgrzybianiem układu.

Klienci skorzystać mogą również z usług wulkanizacyjnych. Mechanicy zajmą się wymianą opon oraz ich wyważeniem, a także naprawą ogumienia.

Oprócz tego w zakładzie wykonać można przegląd sezonowy auta.

Właściciel zachęca do skorzystania z oferty jego warsztatu w Górze.
Zasięg działania
Firma Adam Bystrzycki Serwis z lokalizacji: Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, pszczyński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
J
Jerzy
Nie polecam , kiedyś dobry mechanik teraz kardnie , manipuluje i oszukuje
S
Staś
Ominajcie szerokim łukiem , nie odbiera telefonów, trzyma samochód bardzo długi czas , ciągle kłamiąc nie mówiąc o tym że auta robi źle większość jest bardziej zepsute niż tam przyjechało
K
Klient
Nie polecam kradnie katalizatory
M
Marek
Nie polecam, manipulant. Przekładanie terminu odbioru auta po 3 razy, i dalej problem gdzieś tkwi. Brak kontaktu, nie odbiera telefonów, na zwykłe normalne usterki trzyma auta po 3 tygodnie, nie polecam.
N
P
Nie polecam
Nie polecam, najgorsze "mechanik" jakiego poznałam. Kłamie, oszukuje, manipuluje. Nie wywiązuje się z terminów, wymyśla co nóż nowe usterki, aby tylko wyłudzić jak najwięcej pieniędzy za naprawę , a na koniec i tak auto nie sprawne
G
Górzanin
Nie polecam
O
O.M
sprawdzajcie części po odebraniu samochodu