Hurtownia aluminium Firma Gruszka

Hurtownia aluminium i obróbka metali

Konstrukcje stalowe
ul. Robotnicza 23, 43-230 Goczałkowice-Zdrój śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 15:00
Piątek 8:00 - 15:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hurtownia aluminium Firma Gruszka
ul. Robotnicza 23, 43-230 Goczałkowice-Zdrój śląskie
NIP
6381834052
Telefon
Hurtownia aluminium Firma Gruszka

Informacje

Opis działalności firmy Hurtownia aluminium Firma Gruszka w Goczałkowice-Zdrój
Firma Gruszka znajduje się w Łące. Prowadzimy świetnie zaopatrzoną hurtownię aluminium. Oferujemy też usługi obróbki metali oraz produkcję bram i balustrad. Zapoznajcie się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Szeroki wybór elementów aluminiowych znajdziecie w hurtowni Gruszka w Łące. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zapewniamy bogaty asortyment aluminiowych profili, prętów, rur, płaskowników, ceowników i kątowników.

W ofercie mamy też blachy ryflowane i gładkie, profile nietypowe, profile do fotowoltaiki, blachy ryflowane ozdobne i profile lakierowane. Wykonujemy także elementy na indywidualne zamówienie.

Zajmujemy się kowalstwem artystycznym, w tym tworzeniem bram i balustrad. Starannie wykonujemy bramy przesuwne, dwuskrzydłowe, kute i panelowe. Realizujemy zlecenia na balustrady balkonowe i schodowe, przęsła oraz konstrukcje stalowe i aluminiowe.

Zlecicie nam również obróbkę metali, w tym cięcie plazmą CNC, cięcie przecinarkami taśmowymi Bomar 275-230DG, gięcia giętarką trójrolkową profili stalowych i aluminiowych, wypalanie plazmą CNC otworów w profilach oraz spawanie metodami MIG i TIG.

Nowością w naszej ofercie jest zaginanie blach.

Szukacie profil, rur lub innych wyrobów z aluminium? Zamówcie je u nas!
Zasięg działania
Firma Hurtownia aluminium Firma Gruszka z lokalizacji: Goczałkowice-Zdrój świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń