Stanisław Borowiec Usługi Brukarskie i Ogólnobudowlane

Brukarstwo
ul. Polna 29c/6, 43-251 Pawłowice śląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)
(4)

Informacje

Stanisław Borowiec Usługi Brukarskie i Ogólnobudowlane działa w branży Brukarstwo. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Pawłowice.
Pracownicy Stanisław Borowiec Usługi Brukarskie i Ogólnobudowlane udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: stanbor@poczta.onet.pl lub telefon: 605 109...
Jeśli chcesz nawiązać z Stanisław Borowiec Usługi Brukarskie i Ogólnobudowlane kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 43-251 Pawłowice ul. Polna 29c/6.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Stanisław Borowiec Usługi Brukarskie i Ogólnobudowlane znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Ania
Inwestycja wykonana na początku czerwca 2022 -100m. Po pierwszym położeniu całość do poprawy. Krzywo, popękane krawężniki, uszczerbione kostki. Po drugim razie trochę lepiej, ale sama dobijałam kostki gumowym młotkiem. Teraz po 4 mc aż krew mnie zalewa. Kostki miejscami ukruszone, krzywo. Bierzemy inną firmę do poprawy, a tych panów już nie chcę widzieć. Zniszczony materiał i nerwy. Pomijam fakt, że jeszcze zostawili po sobie pety, puste butelki, piasek. Z całego serca nie polecam.
J
Jakub
Nie polecam, a wręcz odradzam tę firmę. Facet ma swoje lata, ale zwodzi i zawodzi.
J
Jakub
Nie polecam, a wręcz odradzam tę firmę. Facet ma swoje lata, ale zwodzi i zawodzi.
N
Niezadowolony
Niepolecam tej firmy. Mówią co innego robią co innego. Wszystko spartaczyli.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.