FG Trade Sp. z o.o.

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Polna 6 a, 43-250 Pawłowice śląskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma FG Trade Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pawłowice świadczy swoje usługi w branży Sprzedaż wysyłkowa.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności FG Trade Sp. z o.o., skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 795 596...
Jeśli chcesz nawiązać z FG Trade Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 43-250 Pawłowice ul. Polna 6 a,.
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy FG Trade Sp. z o.o. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
N
P
Nie płaci
Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 501-215-719
D
Z
W
Dostawca z wrocławskiej firmy
Bandyckie wyłudzenie towaru na drugą fakturę, tuż przed upływem terminu płatności poprzedniej. Inaczej system by nie puścił. Draństwo w najczystszej postaci. Ciekawe co na to sądy. Do tej pory sprzyjały takim bandytom finansowym. Firma założona w połowie 2017 roku i jeszcze przed upływem roku istnienia jest w upadłości. Pan Łukasz Cz. były pracownik innej bardzo dużej firmy o zasięgu ogólnopolskim, jak dopiero później się okazało został z niej zwolniony, a wszystkim opowiadał, że teraz idzie na swoje i dopiero zacznie zarabiać normalne pieniądze, bo tam go oszukiwali. I jak mówi porzekadło "złodziej krzyczy, łapać złodzieja". Sprawa jest w sądzie i mam nadzieję, że sprawiedliwość (jeżeli taka jest w naszym kraju) go dosięgnie za jego dług przeterminowany na dzień dzisiejszy (11-09-2018) 165 dni na prawie 10000 zł kwoty głównej.
R
Renata
Zostalam oszukana przez wlascicieli.Nie otrzymalam zaplaconego towaru i zostalam bezczelnie poinformowana ze go nie dostane i zwrotu pieniedzy tez nie.Oni sie rozwodza i tyle!!! Skandal ,ciekawe ile osob zostalo naciagnietych przez te firme!!!
M
Marzena
Firma która sprzedaje towar którego fizycznie nie posiada .Oczywiście ze zwrotem pieniędzy mają problem .Zostałam przez nich oszukana na allegro!!!!
M
MMm
Omijajcie tą firmę z daleka, szef to wyjątkowy ch,am. Próba telefonicznej reklamacji przesyłki zakończyła się jego odpowiedzią "i h..j w dupę"
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.