Ze Smakiem U Koziołka

RESTAURACJA PSZCZYNA

Catering
ul. Bednarska 7, 43-200 Pszczyna śląskie
poniedziałek Zamknięte
wtorek 12:00 - 18:00
środa 12:00 - 19:00
czwartek 12:00 - 20:00
piątek 12:00 - 21:00
sobota Zamknięte
niedziela 12:00 - 20:00
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
698 713 703
Adres korespondencyjny
ul. Bednarska 7, 43-200 Pszczyna śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Od samego początku powstania, chcieliśmy aby była uosobieniem dobrego smaku i gustu, kojarzyła się ze znakomitym serwisem i niepowtarzalną atmosferą. Dbamy o te wartości każdego dnia, by każdy nasz Szanowny Gość czuł się wyjątkowo i by to co serwujemy poprzez nasz zespól znakomitych kucharzy było nie tylko smaczne, ale podane w wyjątkowej oprawie przez profesjonalny uprzyjmy serwis.
Produkty i usługi
BANKIETY
Profesjonalizm, pasja i przywiązanie do szczegółu, powodują, iż Restauracja Patio Con Gusto to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz wszelkiego rodzaju przyjęć i uroczystości. Do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko wyjątkowy i oddany zespół, ale także nowoczesne i bogato wyposażone

WESELE
Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu, który zasługuje na wspaniałą oprawę. Dokładamy wszelkich starań, aby każde przyjęcie weselne było niepowtarzalnym i wyjątkowym wydarzeniem, indywidualnie dopasowanym do oczekiwań naszych Gości. Organizujemy tradycyjne, uroczyste obiady po zaślubinach, a także wesela tematyczne. Na które składają się obiad, deser, zimne zakąski i II lub III kolacje na ciepło. Jako jedyna restauracja w regionie oferujemy Live Cooking and Carving Station w trakcie trwania przyjęcia, co niewątpliwie uatrakcyjni i wzbogaci doznania Gości weselnych, którzy będą przez długi czas wspominać Państwa przyjęcie.

Wiemy i wierzymy że jakość i smak potraw są dla restauracji najważniejsze. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi dostawcami produktów polskich regionalnych oraz z firmami które dla nas sprowadzają wyszukane smaki i aromaty. Mamy pewność że wszystko co serwujemy w karcie jest autentyczne, bo zależy nam na wydobywaniu i pogłębianiu naturalnych smaków z naturalnych przypraw i ziół. Dlatego też w Patio Con Gusto proponujemy naszym gościom także sezonowe specjały, niemal co miesiąc inne. Przygotowujemy to właśnie po to, by kuchnia zyskała różne oblicza, jak nasze polskie cztery pory roku.

Stałym punktem będzie tzw. „live cooking and carving station”, czyli przygotowanie niektórych potraw w obecności Gości.

Marki i specjalizacje
Organizujemy: wesela, chrzciny, komunie, stypy, spotkania biznesowe, szkolenia , konferencje inne przyjęcia okolicznościowe.
Dysponujemy trzema salami o szerokim zastosowaniu
- bankietowa na 40 osób
- balowa na 140 osób
- restauracja na 60 osób

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Klientka
Obsługa w punkcie na Bednarskiej fatalna. Nie polecam.
Z
zadowolony
Polecam każdemu.!
K
klient
smacznie :)
K
kklent
polecam każdemu kto chce dobrze zjeść
A
A.
Smaczne jedzenie i miła obsługa.