Little Giants Mali Giganci

Żłobki prywatne
ul. ks. Bednorza 1, 43-200 Pszczyna śląskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Little Giants Mali Giganci działa w branży Żłobki prywatne. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Pszczyna.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: zlobek.pszczyna@maligiganci.eu lub telefonicznej 518 620... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Little Giants Mali Giganci to ul. ks. Bednorza 1, 43-200 Pszczyna. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Little Giants Mali Giganci w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
M
Anna M.
Oby tak dalej! Przedszkolanki sa bardzo zaangażowane w rozwój dziecka, są wyrozumiałe, cierpliwe i kochane. Jestem zadowolona. Warunki lokalowe są komfortowe i bezpieczne. Dziękuję.
A
Andżelika
Rodzinna i ciepła placówka, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom dzieci. Tutaj każde dziecko jest ważne. Zawsze odbieram dziecko szczęśliwe, najedzone i bardzo zadowolone. To jest dla mnie bardzo ważne. Dziękuję
G
Gosia
Nie ma to jak doświadczenie z dziećmi :) Ciocie są pełne radości, energii, determinacji i widać, że kochają dzieci, które zostają w żłobku :)
M
Maja
Polecam! Córka bardzo dobrze się tu czuje. Nic dziwnego - ciocie są naprawdę uprzejme, sympatyczne, kontaktowe i rozumieją potrzeby takich malcow.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.