Rez-Kop Radosław Rezner

Precyzyjne usługi koparką

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Lawendowa 5, 43-200 Pszczyna śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rez-Kop Radosław Rezner

Informacje

Opis działalności
Rez-Kop zajmuje się usługami budowlanymi. Siedziba działalności znajduje się w Pszczynie, w województwie śląskim. Właścicielem jest Radosław Rezner, który zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Rez-Kop działa od niemal pół dekady. Głównym profilem działalności są roboty ziemne, ze szczególnym uwzględnieniem usług koparką. Do podstawowych czynności wykonywanych przez przedsiębiorstwo należą przede wszystkim wykopy pod fundamenty oraz równanie niwelacji terenu. W ofercie znajdują się między innymi:

- układanie kostki brukowej,
- zagęszczanie nawierzchni,
- wywóz ziemi i gruzu,
- przygotowywanie terenu pod budowę,
- wykopy pod kanalizację szambo.

Uzupełnieniem oferty są usługi wywrotką, transport materiałów sypkich do 18 ton, wyrywanie korzeni, koszenie traw na większych obiektach oraz pogłębianie stawów i rowów melioracyjnych. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Wizytówką firmy są krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości pracownicy zapraszają do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń