Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans

Brukarstwo
ul. Stefana Batorego 27, 43-200 Pszczyna śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(1)
(5)

Informacje

Firma Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans prowadzi działalność w branży Brukarstwo. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Pszczyna w województwie śląskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: businessgroup@interia.pl lub telefon: 506 060...
Z przedstawicielem firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 43-200 Pszczyna ul. Stefana Batorego 27,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
Zadowolony
Solidna firma, praca wykonywana rzetelnie i bezpiecznie i fachowo. Pozdrawiam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.