Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans

Brukarstwo
ul. Stefana Batorego 27, 43-200 Pszczyna śląskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(1)
(5)
(4)

Informacje

Firma Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans prowadzi działalność w branży Brukarstwo. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Pszczyna w województwie śląskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: businessgroup@interia.pl lub telefon: 506 060...
Z przedstawicielem firmy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 43-200 Pszczyna ul. Stefana Batorego 27,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bruk-Trans.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
M
Monika
Jeśli szukacie kogoś kto zajmie się układaniem podjazdu czy parkingu, to lepiej trafić nie można. Specjaliści, w dodatku cena niewygórowana.
J
Jarek
Układali dla mnie płyty ażurowe, polecam. Świetna firma.
K
Karolina
Kompleksowo wykonane usługi brukarskie, realizacja zlecenia na najwyższym poziomie.
G
Gzeslek
Polecam, korzystaliśmy z ich usług zarówno w zakresie układania kostki na podjeździe, jak i montażu ogrodzeń. Rewelacyjni specjaliści!
W
Wtezac
Specjaliści w zakresie brukowania - wykonali dla mnie podjazd, alejkę, ścieżki w ogródku i miejsce na grilla. Polecam.
H
Hubert
Zajmowali się u mnie układaniem podjazdu i parkingu przed firmą, wszystko wygląda bardzo elegancko, zdecydowanie mogę polecić ich usługi.
Z
Zadowolony
Solidna firma, praca wykonywana rzetelnie i bezpiecznie i fachowo. Pozdrawiam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.