Przedsiębiorstwo Budowlano-usługowo-handlowe Bruk-trans Dawid Rus

Transport, roboty ziemne i usługi budowlane

Brukarstwo
ul. Stefana Batorego 27, 43-200 Pszczyna śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Stefana Batorego 27, 43-200 Pszczyna śląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Bruk-Trans specjalizuje się w wykonywaniu robót ziemnych i transporcie wywrotkami. Właścicielem firmy jest Dawid Rus. Zakład zlokalizowany jest w Pszczynie w województwie śląskim.
Produkty i usługi
W ramach działalności firma zajmuje się wykonywaniem ogrodzeń, przyłączy wodno-kanalizacyjnych, drenaży, studni, a także wyburzeń czy izolacji fundamentów. Przedsiębiorstwo posiada specjalistyczny sprzęt pozwalający na dynamiczny rozwój wachlarza usług.

Zakład świadczy usługi z zakresu transportu i sprzedaży materiałów sypkich, galanterii betonowej i granitowej oraz innych elementów betonowych. Usługi brukarskie firmy opierają się w głównej mierze na wykonywaniu parkingów, chodników i alejek.

Decydując się na współpracę, mogą Państwo liczyć na profesjonalne i rzetelne wykonanie:

- tarasów wypoczynkowych,
- basenów,
- palisad,
- ogrodzeń,
- płytek ażurowych,
- wyburzeń i rozbiórek,
- studni i szamb.

Usługi sprzętowe i transportowe odbywają się przy użyciu koparko-ładowarki, minikoparki, wywrotki 1-30 ton + HDS. W wyposażeniu znajduje się również młot wyburzeniowy oraz busy 2t, 8epal i plandeki.

Galerię zrealizowanych prac mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Dostępne są tam również szczegóły oferty.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy w Pszczynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
JAN
2019-09-28 23:51:02
Tragedia nie polecam .Pan Rus chce tylko kasę ,prace kiepsko wykonane ,nie terminowo ..Oddaje ludzi do windykacji mimo zapłaty a wykonanie tragedia .