Ogrody Marek Wróbel

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Ogrodnictwo
Woszczycka 2, 43-267 Rudziczka śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
604 294 205
Adres korespondencyjny
Woszczycka 2, 43-267 Rudziczka śląskie

Informacje

Opis działalności
Firma Ogrody Marka Wróbla ma swoją siedzibę w Rudziczce, w powiecie pszczyńskim, w woj. śląskim. Przedsiębiorstwo powstało w 2011 roku, ale jego właściciel ma jeszcze dłuższe doświadczenie w branży ogrodniczej. Firma specjalizuje się w handlu i usługach ogrodniczych.
Produkty i usługi
Ogród nie tylko podnosi walory estetyczne nieruchomości i zwiększa jej wartość, ale też jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Jeśli planują Państwo budowę domu lub chcą zmienić coś w istniejącym już ogrodzie, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy Ogrody. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Firma kompleksowo podchodzi do usług ogrodniczych i każdą aranżację poprzedza starannym projektem. Po jego wykonaniu przychodzi czas na zrealizowanie zlecenia w terenie, a ten musi być odpowiednio przygotowany. W związku z tym firma niweluje działkę, usypuje górki ziemi oraz kopie pod oczka wodne, strumienie i inne ciekawe rozwiązania architektoniczne. Wodę w ogrodzie zapewnia wydajny systemy nawadniający i dzięki niemu utrzymują się piękne rośliny nasadzane przez pracowników firmy. Przedsiębiorstwo oferuje sianie trawników, nasadzenia kwiatów i drzewek oraz krzewów.

Oferta przygotowana przez firmę obejmuje też takie czynności jak:
-zakładanie skalniaków
-budowa elementów architektury ogrodowej
-budowa ogrodzeń
-prace brukarskie

Elementy architektoniczne stawiane przez firmę to m. in. kapliczki, altany, place zabaw i fontanny. Z kolei ogrodzenia montowane przez firmę dzielą się na panelowe i kamienne. Kamienie, a także kostka betonowa kładzione są też w ramach usług brukarskich. Firma brukuje ścieżki, podjazdy i place. Odpowiednio wzmacnia teren, który dzięki temu się nie zapada.Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Ogrody. Po więcej danych i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia najlepiej wejść na stronę internetową. W sprawie zakupów i usług można też zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kasia
Profesjonalne podejście do zagadnienia. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług. Polecam.