Skup i Sprzedaż Samochodów Leszek Szafron

Skup i sprzedaż używanych pojazdów

Samochody używane
ul. Wilcza 48, 43-215 Studzienice śląskie
(5 opinii) napisz opinię
Skup i Sprzedaż Samochodów Leszek Szafron

Informacje

Opis działalności
Leszek Szafron prowadzi własną działalność od 2015 roku. Jej siedziba mieści się w Studzienicach, w województwie śląskim. Firma zajmuje się skupem i sprzedażą używanych samochodów.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na zakup używanego samochodu. Jest to szczególnie popularne rozwiązanie wśród młodzieży, która po zrobieniu prawa jazdy chciałaby posiadać coś własnego za nieduże pieniądze. Nowe auta prosto z salonu są zdecydowanie droższe, niż te używane, ale i w komisie samochodowym można znaleźć perełkę, która sprosta oczekiwaniom kierowcy. Leszek Szafron prowadzi firmę, zajmującą się skupem i sprzedażą używanych samochodów. W ofercie znajdują się zarówno samochody dostawcze, jak i osobowe. Dostępne są różne marki, w bogatej kolorystyce, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Oddając do nich auto do skupu, Klient może uzyskać naprawdę fajną cenę.

Wykwalifikowany i doświadczony personel służy pomocą w doborze odpowiedniego samochodu oraz gwarantuje profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na bezproblemową i szybką transakcję.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, wielkopolskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
X
xyz
Jedna z lepszych firm na rynku, zajmujących się skupem i sprzedażą samochodów. Mają naprawdę świetne ceny!
G
Gosia
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Kupiłam u nich używane auto osobowe, które świetnie się sprawdza na drodze.
A
Antek
Niedawno zrobiłem prawo jazdy. Nie stać mnie na nowy samochód z salonu, dlatego zdecydowałem się na zakup używanego. Ta firma dysponuje szeroką flotą pojazdów, udało mi się znaleźć wymarzone auto w dobrej cenie.
A
Ada
To świetne miejsce dla każdego, kto chciałby kupić używane auto w dobrej cenie. Mają szeroki wybór pojazdów, w bogatej kolorystyce. Polecam
A
Arek
Oddałem do skupu swoje stare auto. Udało mi się za nie uzyskać naprawdę dobrą cenę. Jestem zadowolony ze współpracy.