Spec Fuh Wieczorek Ł

Mycie kostki brukowej za pomocą myjki ciśnieniowej

Sprzątanie terenu
ul. Robotnicza 3, 43-245 Studzionka śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Spec Fuh Wieczorek Ł

Informacje

Opis działalności
Spec to firma, którą założyliśmy na terenie Studzionki, w województwie śląskim. Działamy od 2012 roku. Właścicielem firmy jest Łukasz Wieczorek. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, biur, ale także posesji należących do właściciela. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Spec mamy doświadczenie w sprzątaniu terenów zewnętrznych, ale także nietypowych obiektów wymagających zastosowania specjalnych środków czyszczących. Zajmowaliśmy się między innymi utrzymaniem czystości w Stajniach Książęcych w Pszczynie. Z naszych usług korzystali też właściciele prywatnych posesji, czy terenów należących do firmy. Przede wszystkim zajmujemy się renowacją oraz myciem kostki brukowej.

Pomaga nam w tym sprzęt marki Karcher. Przy pomocy specjalnych myjek i środków chemicznych usuwamy zabrudzenia, plamy olejowe, farby, zabrudzenia pobudowlane, czy mchy i inne rośliny.

W naszej ofercie znajduje się także:
- sprzątanie mieszkań i domów,
- sprzątanie gabinetów i przychodni,
- sprzątanie biur,
- sprzątanie po remoncie,
- mycie i pielęgnacja nagrobków.

Wszystkie usługi realizujemy z wykorzystaniem sprzętu renomowanych firm. Korzystamy ze środków czystości marki Merida oraz Dolphin. Produkty są nie tylko wydajne, ale także ekologiczne.

Zapraszamy do kontaktu - firma Spec w Studzionce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń