Lakiernictwo Pojazdowe Krystyna Kotas

Usługi lakiernicze dla samochodów osobowych, dostawczych i jednośladów

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Raciborska 66, 47-460 Chałupki śląskie
(13 opinii) napisz opinię
Lakiernictwo Pojazdowe Krystyna Kotas
ul. Raciborska 66, 47-460 Chałupki śląskie
Telefon
Lakiernictwo Pojazdowe Krystyna Kotas

Informacje

Opis działalności firmy Lakiernictwo Pojazdowe Krystyna Kotas w Chałupki
Lakiernictwo Pojazdowe prowadzimy od ponad 25 lat. Nasza siedziba znajduje się w Chałupkach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielką jest Krystyna Kotas.
Produkty i usługi
W naszym warsztacie lakierniczym zajmujemy się nakładaniem powłok lakierniczych na samochody osobowe, dostawcze oraz jednoślady. Dbamy to, aby w pomieszczeniu panowały idealne warunki, po to by nowa powłoka malarska została nałożona bez jakichkolwiek zanieczyszczeń. Każdy z naszych lakierników dba o wysoką precyzję i estetykę nakładania lakieru.

Podczas prac wykorzystujemy jedynie sprawdzone i renomowane produkty. Posiadamy dostęp do szerokiej palety barw. Dbamy o to, aby lakierowane części nie odbiegały kolorem od reszty karoserii pojazdu, co dzięki wieloletniemu doświadczeniu opanowaliśmy niemal do perfekcji. W naszej mieszalni powstają odpowiednie tonacje nawet najbardziej unikatowej barwy.

Do naszych usług należy także:

- polerowanie,
- renowacja karoserii oldtimerów,
- blacharstwo,
- naprawa karoserii po wypadku.

Odpowiednio wyposażony warsztat samochodowy to podstawa dobrego blacharza. Za pomocą specjalistycznego sprzętu możemy wykonać tanie naprawy samochodów każdej marki. Jeżeli uczestniczyliście Państwo w kolizji i chcecie pozbyć się wgnieceń oraz zatuszować odpryski lakieru z pewnością podejmiemy się tego zadania.

Realizujemy także nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu - Lakiernictwo Pojazdowe w Chałupkach.
Zasięg działania
Firma Lakiernictwo Pojazdowe Krystyna Kotas z lokalizacji: Chałupki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
K
Krzysiek
Świetna lakiernia, pomalowany element kompletnie nie różni się kolorem od pozostałych. jestem bardzo zadowolony.
Ł
Łucja
Teraz karoseria na moim samochodzie jest idealna. Dzięki!
F
Franek
Zawsze znajdą czas dla stałych klientów. To się dla mnie bardzo liczy.
D
Darek
Ważne, że potrafią dobrać kolor nowego lakieru do reszty. To nie jest prosta sztuka, ale im wychodzi.
E
Ertyk
Renowacja karoserii oldtimerów to rzadkość na rynku. Widać, że mają w tym wprawę. Inaczej nie podjęliby się tej pracy.
P
Patryk
Zawsze jak mam coś do zrobienia przy samochodzie w kwestii lakieru, oddaję auto tu. Jeszcze nie było sytuacji, by mi odmówili usługi.
I
Imichalik88
Super, że zdecydowali się zając moim samochodem. Teraz wiem, że po tym gradobiciu nie będzie śladu. Specjalizują się w usuwaniu takich wgnieceń.
D
Daniel
Lakiernik zna się na rzeczy. Lakierowanie wierzchnie na błotniku wykonane bezbłędnie, w krótkim czasie.
M
Mateusz
Polecam ich do renowacji oldtimerów. Można im zostawić swoje cacko. Bezpiecznie obchodzą się z pojazdem i do tego mają nowoczesną lakiernię, gdzie usuwają wszystkie odpryski.
B
benny
Miałem wypadek i zderzak wyglądał tragicznie. Zajechałem do ich warsztatu i okazało się, że w trzy dni pozbędą się wszystkich wgnieceń oraz odnowią lakier na karoserii. Zaufałem im i nie żałuję. Efekt jest niesamowity.
M
Maria
Porządny warsztat lakierniczy, gdzie w przystępnej cenie można usunąć odpryski lakieru z karoserii. Zatuszują wszystkie ubytki i nie wezmą dużo pieniędzy.
H
Hubert
Polecam tego lakiernika! Jest bardzo precyzyjny, kolor do drzwi dobrał idealnie. Niczym nie różni się od oryginału i malowanie zostało wykonane bardzo estetycznie.
I
Igor
Świetny warsztat lakierniczy! Rdza zaczęła pojawiać się na moich błotnikach. Zastanawiałem się, gdzie tanio, ale dobrze odnowią mój samochód. Kumpel polecił mi właśnie ich warsztat. Okazało się, że naprawdę za niską cenę odrestaurowali mój samochód bardzo precyzyjnie.