Wawrzinek PPHU

Instalacje elektryczne wraz z opomiarowaniem.

Elektroinstalatorstwo
ul. Raciborska 20, 47-480 Maków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wawrzinek PPHU
ul. Raciborska 20, 47-480 Maków śląskie
Strona www
Telefon
Wawrzinek PPHU

Informacje

Opis działalności firmy Wawrzinek PPHU w Maków
PPHU Wawrzinek zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych razem z opomiarowaniem w obiektach mieszkaniowych, budownictwie przemysłowym oraz obiektach użyteczności publicznej. Firma świadczy swoje usługi w kraju i za granicą. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w miejscowości Pietrowice Wielkie.
Produkty i usługi
Jesteśmy profesjonalnym elektroserwisem, który świadczy usługi z zakresu m.in. montażu instalacji elektrycznych. Posiadamy również na wynajem podnośnik koszowy MULTITEL oraz minikoparkę. Pomożemy załatwić wszelkie formalności, począwszy od ustaleń z zakładem elektryczny, poprzez wykonanie projektu, na dostawie, montażu oraz uruchomienie instalacji. Oferujemy gwarancję na wykonywane usługi.

Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć szeroki zakres usług. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt taki jak m.in. profesjonalne elektronarzędzia, urządzenia pomiarowe, które niezbędne rzetelnego wykonywania robót. Dzięki współpracy z wieloma hurtowniami elektrycznymi dbamy nieustannie o najwyższy poziom świadczonych usług.

W zakres naszych działań wchodzi:
- wykonywanie, montaż i konserwacja instalacji elektrycznych,
- montaż monitoringu,
- organizacja i dozór imprez,
- pomiary elektryczne,
- pomiary termowizyjne.

Ponadto za pomocą podnośnika koszowego jesteśmy w stanie wykonać wszelkie prace specjalistyczne. Wykonujemy prace konserwacyjne oświetlenia i sieci energetycznych, a także prace blacharsko-dekarskie oraz ocieplamy budynki. Za jego pomocą zajmujemy się również malowaniem i konserwacją obiektów, montażem i konserwacją hal oraz konstrukcji stalowych, montażem i konserwacją reklam, myciem okien i elewacji. Ponadto zajmujemy się również pracami filmowymi i fotograficznymi. Za pomocą podnośnika koszowego zajmujemy się także pielęgnacją terenów zielonych, w tym wycinką drzew oraz usuwaniem zagrożeń.

Minikoparkę wykorzystujemy zaś przy wykonywaniu wszelkiego typu przyłączeń oraz instalacji, a także przy wykopywaniu fundamentów oraz tworzeniu chodników, ogrodów, oczyszczalni ścieków czy też oczek wodnych.

Zapraszamy do współpracy.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Wawrzinek PPHU z Maków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
głubczycki, Jastrzębie-Zdrój, kędzierzyńsko-kozielski, raciborski, rybnicki, strzelecki, wodzisławski, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe