TBI Technology Sp. z o.o.

Sprzedaż i serwis maszyn CNC

Maszyny do obróbki metali
Bosacka 52, 47-400 Racibórz śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(32) 777 43 60
Adres korespondencyjny
Bosacka 52, 47-400 Racibórz śląskie

Informacje

Opis działalności
TBI Technology to spółka z Raciborza, w województwie śląskim. Firma została założona w 2008 roku i od tego czasu zajmuje się sprzedażą maszyn sterowanych komputerowo, przeznaczonych do obróbki. Współpracuje w tym celu ze znanymi producentami, a od niedawna końcowy etap produkcji wykonuje w Polsce.
Produkty i usługi
Obróbka metali prowadzona jest w wielu zakładach przemysłowych, a do jej wykonywania potrzebne są specjalne urządzenia takie jak obrabiarki. W dzisiejszych czasach coraz większe znaczenie zyskują obrabiarki sterowane komputerowo, czyli obrabiarki CNC. Dostawcą nowoczesnych obrabiarek i innych maszyn sterowanych komputerowo jest od ponad 10 lat firma TBI Technology. Spółka oferuje klientom atrakcyjne cenowo rozwiązania sygnowane własnym logiem, produkowane na Tajwanie i ostatecznie składane w Polsce. Ponadto sprzedaje rozwiązania Tos Kurim, Omos, Ermafa-Auerbach i Torni-Tacchi.

Dostępne w ofercie TBI Technology urządzenia to:
-centra obróbkowe CNC
-tokarki CNC
-frezarki bramowe CNC
-wytaczarki CNC
-tokarki ciężkie
-szlifierki
-tokarki karuzelowe
-centra tokarskie
-maszyny do głębokiego wiercenia

Urządzenia sprzedawane pod marką TBI powstają pod nadzorem firmy i są przez nią testowane. Ponadto urządzenia są dowożone na wskazane miejsce, uruchamiane i konfigurowane. Przedsiębiorstwo posiada to tego celuodpowiednie narzędzia i oprogramowanie. W trakcie użytkowania obrabiarki są objęte opieką serwisową. Dzięki mobilnemu serwisowi możliwe jest szybkie i dokładne naprawianie nawet poważnych usterek. W zakładzie serwisowane są m. in. wrzeciona obrabiarek. Na zlecenie klientów wykonuje się też prace modernizacyjne na starszych urządzeniach.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem. Można wśród nich wyróżnić frezy, wiertła, gwintowniki i pogłębiacze.

Oferta przygotowana przez TBI Technology jest rozbudowana, dlatego by w pełni ją poznać najlepiej wejść na stronę internetową. W sprawie zakupu obrabiarek i zlecenia innych usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
weszDd
233455

Słowa kluczowe

cnc,
vc,
mvc,