Art Dent Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna

Zadbamy o Twoje zęby!

Stomatolodzy i protetycy
ul. Długa 52, 47-400 Racibórz śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 430 15 93
Może cię zainteresować
Art Dent Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna

Informacje

Opis działalności
Przychodnia Art Dent powstała w 1996 roku. Placówka znajduje się w Raciborzu, w województwie śląskim. Właścicielem jest Marcin Krasucki.
Produkty i usługi
Prowadzimy klinikę stomatologiczną. W zakres naszych usług wchodzi profilaktyka. Oferujemy kontrole stanu zdrowia jamy ustnej, co pozwala na wczesne wykrycie wszelkich zmian chorobowych. Jesteśmy specjalistami z zakresu diagnostyki. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu wykonywana przez nas praca stoi na najwyższym poziomie.

Przychodnia Art Dent oferuje:
- wybielanie zębów (np. metodą nakładkową)
- korony protetyczne
- korekty kształtu zębów
- licówki

W klinice Art Dent wykonujemy leczenie kanałowe. Stosujemy nowoczesne techniki znieczulenia, dlatego nasze zabiegi są bezbolesne. Leczenie kanałowe wykorzystuje się przy silnym bólu zęba. Ten sposób leczenia pozwala na uratowanie chorego zęba i przywrócenie go do pełnej sprawności.

Świadczymy usługi dla seniorów. Klienci 50+ mogą korzystać z zabiegów profilaktycznych oraz rehabilitacji stomatologicznej i protetycznej. Nasza oferta zawiera m.in. protezy za pomocą implantów. Dużą wagę przykładamy także do diagnostyki.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Nasi lekarze mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Mają ogromną wiedzę z zakresu stomatologii i profesjonalne podejście do pracy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przychodni stomatologiczno-protetycznej Art Dent.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe