Bella Dent Laboratorium Protetyczne

Promocja zdrowia i urody

Stomatolodzy i protetycy
ul. Mariańska 10, 47-400 Racibórz śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
601 301 837
Adres korespondencyjny
ul. Mariańska 10, 47-400 Racibórz śląskie

Informacje

Opis działalności
Bella Dent Laboratorium protetyczne to placówka mieszcząca się w Raciborzu, w województwie śląskim. Powstała w 1997 roku, a jej właścicielem jest Sylweriusz Mysłek. Przez wiele lat zakład działał pod nazwą ZUPH Perła.
Produkty i usługi
O zęby trzeba dbać przez całe życie. Ich utrata w wyniku wypadków lub chorób negatywnie wpływa na cały organizm, a ponadto nie wygląda estetycznie. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest przygotowanie uzupełnieniania protetycznego, które następnie wstawi w odpowiednie miejsce stomatolog. Miejscem, gdzie wykonywane są uzupełnianie protetyczne jest Bella Dent Laboratorium protetyczne. W nowoczesnej placówce produkowane są:
-korony
-mosty
-licówki
-implanty
-protezy

Protezy wytwarzane w laboratorium dzielą się na ruchome i stałe. Pierwsze z nich to rozwiązania częściowe i cąłkowite, wykonane z akrylu. Dostępne są również protezy częściowe elastyczne z nylonu lub acetalu i protezy kombinowane, skłądające się w metalowych zatrzasków i zasuw i innych materiałów.

W zakłądzie powstają również licówki, korony i mosty. Precyzja z jaką są wykonane to zasługa nowych technologii w służbie protetyki. Technologia Cad Cam pozwala na wycinanie co do milimetra uzupełnień protetycznych, a dane potrzebne do tego celu są zbierane przy pomocy wewnątrzustnego skanera. Tak wykonane uzupełniania z metalu są cementowane na oszlifowanych zębach, Nadaje to odpowiedniej wytrzymałości.


Więcej informacji dotyczących laboratorium techniki dentystycznej, a także badań, które pozwolą na zachowanie zdrowia, znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Barbara
2019-07-20 22:14:15
sympatycznie i bez stresu,wszystko mi wyjaśnili tak by było korzystnie cenowo i dodrze.Koronki wyszły super
S
N
Sebastian N.
2019-07-10 20:05:03
sprawnie i profesjonalnie-wszystko co potrzebne mają na miejscu- bez biegania na zdjęcia rtg.

Słowa kluczowe