Asgart Sp. z o.o.

Pełna obsługa księgowa firm i przedsiębiorstw.

ul. Polna 2B, 47-400 Racibórz śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
577 490 244
Asgart Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Asgart to dynamiczna firma, która świadczy swoje usługi w zakresie rachunkowości i księgowości dla firm. Siedziba naszego biura mieści się w Raciborzu, na terenie województwa śląskiego. Zachęcamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Firma Asgart oferuje profesjonalne usługi księgowe dla firm i przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy młodym i dynamicznym przedsiębiorstwem, a nowoczesne narzędzia pracy, którymi dysponujemy, sprawiają, że działamy sprawnie i rzetelnie.

Bogata wiedza naszych pracowników i umiejętności rachunkowe zapewniły nam ugruntowaną pozycję na rynku. Pomimo niedługiej obecności w branży cieszymy się uznaniem wielu zadowolonych kontrahentów. Gwarantujemy solidność i rzetelność.

Nasza oferta:

- pełna księgowość,
- książka podatkowa,
- JPK,
- rozliczenia roczne PIT,
- przechowywanie dokumentacji,
- pisma urzędowe,
- obsługa firm i osób prywatnych,
- rozliczenia pracowników,
- deklaracje,
- sporządzanie umów,
- PFRON,
- przechowywanie dokumentacji pracowniczej.

Doradzamy również w zakresie upadłości konsumenckiej. Na życzenie klientów zajmujemy się sporządzaniem różnych pism urzędowych. Chętnie pomagamy przy otwieraniu jednoosobowych firm i spółek. Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie usług związanych z RODO.

Konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa klienta i przyjemna atmosfera to gwarancja udanej współpracy.Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
S
S
Sebastian Szenk
Jestem zadowolona ze współpracy. Do każdego klienta indywidualne podejście.
L
R
Lucky Roads
Rzetelna i sprawdzona firma, tu liczy się klient a nie jego pieniądze. Zawsze doradzą i pomogą a co najważniejsze zawsze znajdą czas.Polecam tą firmę.
B
Beata
Księgowość bardzo solidnie i rzetelnie prowadzona.Dla tego biura liczy się klient-zawsze maja dla niego czas.Polecam w 100 % .??????
S
2
safira 27
Rzetelna, miła i kompetentna obsługa. Indywidualne podejście do klienta.