Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Marpol" Eksport-Import M. Z. M. P. Aniserowicz S.C. w Panoramie Firm

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Marpol" Eksport-Import M. Z. M. P. Aniserowicz S.C.

Zaprojektujemy i wykonamy kominek dla Ciebie, taki jak sobie wymarzysz...

ul. Rybnicka 13
47-400 Racibórz, woj. śląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 17:00
 2. wtorek:
  09:00 - 17:00
 3. środa:
  09:00 - 17:00
 4. czwartek:
  09:00 - 17:00
 5. piątek:
  09:00 - 17:00
 6. sobota:
  09:00 - 12:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa kominek! Oferujemy wkłady kominkowe, obudowy, akcesoria. Jesteśmy firmą kominkową założoną w 1998 r. wykonujemy kominki zgodnie z życzeniem Klienta, od wizualizacji 3D do realizacji. Ponad 12 letnie doświadczenie w budowie kominków popieramy pisemną gwarancją na nasze usługi. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia i wysoka wiedza fachowa.

Marki i specjalizacje

Wkłady kominkowe: Lechma, Romotop, Spartherm, KFD, Austroflamm, Uniflam, Laudel, Gall, Tarnavva, Arysto, piecyki kominkowe: Romotop, Spartherm, Covre, materiały instalacyjne do kominków, kominki wodne, akumulacyjne.

Produkty i usługi

Szanowni Państwo!
Jesteśmy rodzinną firmą kominkową założoną w 1998 r.
Wykonujemy kominki zgodnie z życzeniem klienta, od projektu, poprzez wizualizację 3D do realizacji. Ponad 12 letnie doświadczenie w budowie kominków popieramy pisemną 5 letnią gwarancją na nasze usługi. Dzięki własnemu warsztatowi kamieniarskiemu jesteśmy w stanie zrealizować prawie wszystkie Państwa życzenia. Ponadto oferujemy: blaty, parapety, schody z marmuru i granitu, wyroby z piaskowca obudowy kominkowe do samodzielnego montażu, wkłady kominkowe i akcesoria do budowy kominka. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, zawsze staramy się dobrać kominek do potrzeb inwestora, tak aby był zadowolony z naszej pracy. Ponadto stale podnosimy swojekwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach branżowych, aktualnie wszyscy pracownicy firmy mają wyższe wykształcenie. Dzięki takiemu podejściu ponad 70 % kominków wykonujemy obecnie z polecenia naszych Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
mgr inż. Mirosław Aniserowicz

Certyfikaty

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Głubczyce, Gliwice, Prudnik, Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Racibórz, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(2 opinie)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Anna
2013-04-26
Projekt i realizacja staranna i fachowa. Dziękuję! Już poleciła Państwa firmę znajomym :)
Krzysztof
2011-12-08
Szybko, w terminie i tak jak na projekcie. Polecam.
kominki, projektowanie kominków, wkłady kominkowe, kominki wodne, montaż kominków, nowoczesne kominki, parapety, blaty, schody z marmuru, schody z granitu, wyroby z piaskowca, obudowy kominków do samodzielnego montażu, piecyki kominkowe, piecyki kotły na peled, akcesoria do budowy kominków, zabudowy do kominka, wizualizacje 3 d, obudowy kominkowe do samodzielnego montażu, piece, kominki akumulacyjne, ogrzewanie kominkowe, kominki podwieszane, piecyki i kotły na pellet, nowoczesna konstrukcja kominków, szeroka gama produktów, dowóz do klienta, ekologiczne spalanie, szuflada popielnika, akcesoria do budowy kominka

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Rybnicka 13
47-400 Racibórz, woj. śląskie