Pączko Tomasz F.H.U.P. Meblomet

Meble na zamówienie
ul. Wesoła 20, 47-400 Racibórz śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
693 114 775
Adres korespondencyjny
ul. Wesoła 20, 47-400 Racibórz śląskie

Informacje

Opis działalności
Meblomet to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Raciborzu, na obszarze województwa śląskiego. Nasza specjalność to produkcja mebli. Funkcjonujemy na rynku meblowym już od ponad czterdziestu lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz tysiące zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom wszystkich naszych wyrobów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji pożytku publicznego.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu:

Meble szkolne,
Meble pokojowe,
Meble biurowe,
Meble mieszkaniowe,
Meble socjalne.

Przyjmujemy wszelkiego rodzaju zlecenia na specjalne meble na indywidualne zamówienie. Kształt, wymiar oraz wykończenie takich mebli dostosowane jest dokładne do potrzeb i oczekiwań klienta. Już ponad trzynaście lat temu wprowadziliśmy udogodnienie, którym jest specjalne oprogramowanie projektowe dostępne na naszej stronie internetowej. Dzięki temu rozwiązaniu, każdy klient ma możliwość stworzenia swojego własnego projektu mebli, które my wykonujemy.

Proponujemy również przygotowywane przez nas kuchnie na wymiar. Wykonujemy szczegółowe projekty, w ramach których uwzględniamy wszystkie szafki, blaty, stoły oraz krzesła. Oprócz produkowania mebli, zajmujemy się też sprzedażą akcesoriów. Sprzedajemy akcesoria meblowe oraz akcesoria stolarskie.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych stolarzy, którzy dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz nieograniczonej wyobraźni stolarskiej, są w stanie wykonać każdy projekt precyzyjne i z zachowaniem norm estetycznych. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń