Auto Kompleks Naprawy powypadkowe Łukasz Chrapiec

Blacharstwo, lakiernictwo, auto serwis, klimatyzacja.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Wolności 10, 44-230 Bełk śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 775 413
Auto Kompleks Naprawy powypadkowe Łukasz Chrapiec

Informacje

Opis działalności
Firma Auto Kompleks powstała w 2006 roku. Siedziba znajduje się w Bełku, w województwie śląskim. Właścicielem jest Łukasz Chrapiec.
Produkty i usługi
Auto serwis blacharskim

W dziale blacharski oprócz napraw po kolizyjnych, których celem jest przywrócenie stanu i wyglądu samochodu sprzed kolizji, zajmujemy się odbudowywaniem karoserii skorodowanej czyli zniszczonej w skutek użytkowania i upływu czasu. Oraz drobniejszymi naprawami, których nie można zaliczyć do napraw powypadkowych między innymi takimi jak wgniecenia które powstały w efekcie otarć parkingowych, czy też uderzeń cięższych przedmiotów, jak również uszkodzeń karoserii poprzez gradobicie, uszkodzenia takie naprawiamy metodą bez konieczności lakierowania.

Mechanika samochodowa


Dział mechaniczny również nie jest nam obcy. Wykonujemy drobne naprawy w których wymieniamy elementy eksploatacyjne takie jak :

- oleje i filtry
- filtry
- klocki hamulcowe
- tarcze hamulcowe
- amortyzatory
- wahacze
- gałki
Wymiany takie można połączyć z ewentualną naprawą blacharską, zaoszczędzi to Państwu cenny czas i pieniądze.

Lakiernictwo samochodowe


Proces techniczny obróbki lakierniczej elementów pojazdu, to wbrew pozorom bardzo skomplikowana praca wymagająca nie tylko specjalistycznego sprzętu ale przede wszystkim fachowej wiedzy a także zdolności manualnych i wyjątkowej precyzji. Dlatego współpracujemy z najlepszymi warsztatami lakierniczymi które posiadają na wyposażeniu nowoczesny sprzęt oraz specjalne komory lakiernicze, strefy przygotowawcze i wykwalifikowanych pracowników w tej dziedzinie.

Klimatyzacje samochodowe

Obsługa klimatyzacji jest najmłodszym działem w naszej firmie, zakres prac które wykonujemy w zakresie klimatyzacji to :

- napełnianie klimatyzacji
- odgrzybianie klimatyzacji
- wymianę filtrów

Naprawy bezgotówkowe


Dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi likwidujemy szkody w systemie bezgotówkowym we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Oznacza to że po zgłoszeniu szkody w Towarzystwie Ubezpieczeniowym nie muszą Państwo angażować własnych środków finansowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń