As - Cars Adrian Stanich Wynajem limuzyn i kładów

Wynajem limuzyn i quadów 24/7 na Śląsku

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Wysoka 33A, 44-230 Bełk śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
As - Cars Adrian Stanich Wynajem limuzyn i kładów
ul. Wysoka 33A, 44-230 Bełk śląskie
NIP
6423209897
Telefon
As - Cars Adrian Stanich Wynajem limuzyn i kładów

Informacje

Opis działalności firmy As - Cars Adrian Stanich Wynajem limuzyn i kładów w Bełk
Oferta firmy As-Cars z Bełka, prowadzonej przez Adraiana Stanicha, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną dodać szlachetności i niezapomnianej elegancji do swoich wyjątkowych okazji. Nasza propozycja to wynajem luksusowych i efektownych limuzyn, które stanowią idealne uzupełnienie różnego rodzaju imprez okolicznościowych.
Produkty i usługi
Planujesz ślub, wesele, wieczór kawalerski, panieński, przyjęcie komunijne, urodziny czy rodzinny jubileusz? Każda z tych okazji zyskuje na wyjątkowości, gdy towarzyszy jej przejazd luksusową limuzyną. Nasze samochody są nie tylko pięknie stylizowane, ale także wyposażone w liczne udogodnienia, które sprawią, że każda podróż będzie niezapomniana. Dodatkowo, na Państwa życzenie, limuzyna może być dostarczona z pełni uzupełnionym barem, abyście mogli delektować się ulubionymi napojami w trakcie podróży.

Nasza flota limuzyn, wraz z doświadczonymi kierowcami, jest dostępna dla Państwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, na terenie Śląska. To oznacza, że możecie cieszyć się luksusową podróżą o każdej porze, niezależnie od planów i harmonogramu.

Jednak to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania As-Cars! Oferujemy również wynajem quadów wraz z kompletnym osprzętem zabezpieczającym. Dzięki nim możecie przeżyć niesamowite przygody, wjeżdżając w leśne ostępy lub pokonując bezdroża. To doskonała zabawa zarówno dla osób lubiących pojazdy terenowe, jak i tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu, solo lub w towarzystwie przyjaciół.

Koszty i warunki wynajmu dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb, byście otrzymali usługę idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań i budżetu.

Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli razem stworzyć niezapomniane chwile i przeżycia podczas Waszych wyjątkowych okazji.
Zasięg działania
Firma As - Cars Adrian Stanich Wynajem limuzyn i kładów z lokalizacji: Bełk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie, wielkopolskie, rybnicki, Rybnik, Świętochłowice

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń