Agencja Konsultingowo Wywiadowcza Jacek Bartoszek

Detektywistyka i zarządzanie bezpieczeństwem

Agencje detektywistyczne
ul. Jana Pawła II 17d lok. 1, 44-230 Czerwionka-Leszczyny śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Agencja Konsultingowo Wywiadowcza Jacek Bartoszek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Jacek Bartoszek i prowadzę Agencję Konsultingowo-Wywiadowczą. Siedziba mojej firmy znajduje się w Czerwonce Leszczynach, w województwie śląskim. Działalność założyłem w 2013 roku. Razem z partnerami oferuję usługi detektywistyczne. Jestem magistrem prawa, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz emerytowanym funkcjonariuszem policji. Zapraszam do skorzystania z usług agencji.
Produkty i usługi
Prowadzenie Agencji Konsultingowo-Wywiadowczej to bardzo odpowiedzialne zadanie. Zdecydowałem się na założenie firmy w branży detektywistycznej, ponieważ posiadam wieloletnie doświadczenie w rozpoznawaniu i likwidowaniu przestępstw, a także zapewnianiu bezpieczeństwa osobom indywidualnym i grupom.

Pracowałem w Policji i zajmowałem się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej. Rozpoznawałem także przestępstwa z użyciem materiałów wybuchowych i terrorystycznych.

Współtworzyłem Centrum Antyterrorystyczne przy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Byłem także członkiem Polskiego Komitetu Normalizacji – Komitetu Bezpieczeństwa Publicznego oraz członkiem Międzyresortowego Zespołu ds. zapobiegania proliferacji broni masowego rażenia.

Uczestniczyłem także w wieluszkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu bezpieczeństwa publicznego.

Współpracuję z doświadczonymi pracownikami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Agencja, którą prowadzę, zajmuje się usługami takimi jak:
-wywiad biznesowy,
-detektywistyka,
-kryminalistyka,
-audyt bezpieczeństwa,
-windykacja należności,
-zarządzanie bezpieczeństwem.

Naszym celem jest utrzymywanie bezkompromisowych warunków do bezpiecznego prowadzenia biznesu. Zdobywamy i przetwarzamy informacje prawne, ekonomiczne, handlowelub kadrowe. Przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa w danej firmie, a zakres audytu jest określany przez Klienta. Zajmujemy się bezpieczeństwem osób posiadających dostęp do danych chronionych spółki. Organizujemy ochronę techniczną i fizyczną.

Na życzenie Klienta odnajdujemy dłużników oraz prowadzimy działania, mające na celu określenie stanu majątkowego dłużnika.

Zbieramy dane, przetwarzamy je i analizujemy zawsze zgodnie z prawem. Wszystkie nasze działania są dyskretne i odpowiednio udokumentowane.Znamy się na bezpieczeństwie i wciąż poszerzamy swoją wiedzę na ten temat, aby chronić Państwa jeszcze lepiej.


Zapraszamy do skorzystania z oferty Agencji konsultingowo-wywiadowczej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Samiswoi3
Profesjonalizm