Zakład Pogrzebowy "Kalia" Mariola Stempka

Usługi pogrzebowe
ul. Główna 14, 44-290 Jejkowice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 606 769
604606769
ms@go3.pl
Adres korespondencyjny
ul. Główna 14, 44-290 Jejkowice śląskie

Informacje

Opis działalności
Kompleksowe usługi pogrzebowe. Salon nagrobków - Mariola Stempka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą oferta!
Produkty i usługi
Nasza firma powstała w roku 1997. Początkowo zajmowaliśmy się wykonaniem nagrobków, a od roku 2002 poszerzyliśmy działalność o usługi pogrzebowe.

W SALONIE NAGROBKÓW

Oferujemy Państwu duży wybór nagrobków z granitów pochodzących z całego świata, o różnorodnych kształtach, w cenach od 2000zł (możliwość negocjacji cen) z wazonem, lampionem i montażem. Udzielamy 5-letniej gwarancji na zamontowany nagrobek. Ponadto oferujemy duży wybór wazonów i latarek granitowych jak i grawerowania literek granitowych jak i mosiężnych. Również dysponujemy piaskarką komputerową do grawerowania liter o różnej czcionce. Dla potrzeb klienta wykonujemy jego własne projekty.

W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe od przewozu zwłok wraz z ubraniem, dużym wyborem trumien w cenach od 700 zł, pięknymi palmami, wieńcami i wiązankami żałobnymi na zamówienie klienta. Do usługi pogrzebowej dochodzi również (jeżeli zachodzi taka potrzeba) bezpłatna rozbiórka nagrobka. Zapewniamy oprawę muzyczną w ceremonii pogrzebowej. Firma dysponuje również możliwością organizowania stypy w ładnym lokalu (do 150 osób).

Ceny konkurencyjne od 20 zł za osobę w zależności od rodzaju serwowanych dań. Jest możliwość wynajmu autokaru. Załatwiamy formalności w urzędach. Jeżeli klient nie posiada samochodu, to w celu załatwienia spraw pogrzebowych, udostępniamy go z kierowcą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń