ZPUH Drewmat Szołtysik Joanna Mikołajewska

Szeroki wybór okien i drzwi

Okna drewniane
ul. Wolności 74, 42-660 Kalety śląskie
poniedziałek 06:00 - 16:00
wtorek 06:00 - 16:00
środa 06:00 - 16:00
czwartek 06:00 - 16:00
piątek 06:00 - 16:00
sobota 06:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 179 331
Adres korespondencyjny
ul. Wolności 74, 42-660 Kalety śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Drewmat Szołtysik zlokalizowana jest w Kaletach, w powiecie tarnogórskim, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1985 roku. Właścicielem firmy jest Joanna Mikołajewska.
Produkty i usługi
Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się produkcją i przetwórstwem drewna. Wraz z rozwojem firmy zajęliśmy produkcją okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych. Dodatkowo wykonujemy konstrukcje specjalistyczne. Uzupełnienie oferty to budowa domów drewnianych, letniskowych i całorocznych, a także altan.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt i zatrudniamy doświadczonych pracowników, dlatego możemy realizować nawet skomplikowane zadania. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Cały czas się rozwijamy, by móc wyjść naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów.

Obsługujemy głównie klientów indywidualnych, firmy budowlane i instytucje państwowe. Nasza oferta jest też skierowana do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Przy produkcji okien i drzwi wykorzystujemy wysokojakościowe materiały, dzięki czemu nasze wyroby są bardzo trwałe. Udzielamy na nie 5-letniej gwarancji. Jesteśmy pewni, że będą Państwu służyły przez długi czas.

Działamy na terenie Polski i za granicą.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Drewmat Szołtysik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń