"Gulajski" Rafał Gulajski

Materiały budowlane
ul. 1 Maja 7e, 42-674 Kopienica śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(32) 720 63 91

Informacje

Siedzibą "Gulajski" Rafał Gulajski jest Kopienica w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Materiały budowlane.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (32) 720 63 91 lub mailową: gulajski@gulajski.pl
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Gulajski" Rafał Gulajski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jarek
polecana polska firma
M
Mariusz
Zaimponowała mi fachowa obsługa, która doradza zakup produktów możliwie najlepszych i przy tym niekoniecznie drogich. Widać uczciwość wobec klienta.
W
WiktorK
Korzystałem z usług tej firmy podczas budowy budynków firmowych. Bardzo profesjonalna obsługa, produkty wysokiej jakości. Polecam serdecznie.
Z
Zbyszek
Profesjonalne usługi, miła współpraca, robiłem u nich wyłaz dachowy do domku jednorodzinnego stąd mogę z doświadczenia Polecić.
K
karol07
Firma Pana Gulajskiego jest bardzo solidna. Do doświetlania obiektów przemysłowych wybrałem pasma świetlne, nie dosyć że zapewniaja dużą ilość naturalnego światla, to są lekkie, z aluminium. Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy.
J
Jerzy
Solidna firma. Dużo czasu zajęło mi znalezienie produktu, który spełniłby wszystkie moje oczekiwania względem udogodnień budowlanych. Aż w końcu trafiłem na Firmę Gulajski. U siebie zamontowałem wyłaz dachowy. Odpowiada mi bardzo wysokiej jakości materiał z jakiego jest wykonany oraz możliwość zamykania wyłazu nie tylko od wewnątrz ale i z zewnątrz.
J
janek
Firma godna polecenia. Dobre polskie produkty.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.