Gulajski Rafał Gulajski

Producent atestowanych materiałów budowlanych

Materiały budowlane
ul. 1 Maja 7e, 42-674 Kopienice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 720 63 91
Media społecznościowe
Gulajski Rafał Gulajski

Informacje

Opis działalności
Firma Gulajski, prowadzona przez Rafała Gulajskiego, znajduje się w Kopienicy. Jest uznanym producentem świetlików, wyłazów oraz wielu innych atestowanych materiałów budowlanych. Działalność rozpoczęła w 2003 roku. Klientom zapewnia fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji zleceń.
Produkty i usługi
Firma Gulajski z Kopienicy wytwarza certyfikowane materiały budowlane z poliwęglanu na dachy płaskie. Prowadzi produkcję świetlików dachowych, dzięki którym pomieszczenia są dostatecznie doświetlone naturalnym światłem. Klientom oferuje między innymi:
- świetliki trapezowe,
- świetliki tunelowe,
- świetliki łukowe,
- świetliki aluminiowe,
- świetliki kalenicowe,
- świetliki kopułkowe,
- świetliki hal przemysłowych.

Oferta obejmuje 28 standardowych wymiarów, co sprawia, że można je zamontować na każdym rodzaju dachu. Produkuje również świetliki rurowe, idealne do doświetlania pomieszczeń w domu i biurze, garaży, klatek schodowych, piwnic czy ciągów komunikacyjnych. Optymalne doświetlenie obiektów przemysłowych, rolniczych i sportowych zapewnią pasma świetlne z poliwęglanu.

Zajmuje się produkcją klap dymowych, w tym między innymi: klap oddymiających w klatkach schodowych, klap jednoskrzydłowych, kal z podstawą skośną czy klap wyposażonych w sterowanie pneumatyczne. Oferujemy również kompleksową realizację systemów oddymiania klatek schodowych.

Ponadto oferta firmy Gulajski obejmuje:
- okna oddymiające,
- daszki, zadaszenia oraz markizy,
- płyty poliwęglanowe komorowe,

Firma służy pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań technicznych, wykonuje pomiary, dostarcza wybrane produkty, a następne je montuje. W przypadku jakichkolwiek usterek zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe