Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Żak-Szot s.c. Anna Żaczek Michał Szotek

Czyszczenie, naprawy oraz rekonstrukcje kominów

Kominiarze
ul. Słoneczna 26, 42-690 Połomia śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Żak-Szot s.c. Anna Żaczek Michał Szotek

Informacje

Opis działalności
Żak-Szot to przedsiębiorstwo z Połomi, w województwie śląskim. Na rynku działamy od 2016 roku. Zajmujemy się renowacją starych ceglanych kominów. Mamy dostęp do wielu sprawdzonych materiałów, które pozwalają uszczelnić konstrukcję. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Żak-Szot wykonuje szczegółowe przeglądy starych i wyeksploatowanych kominów z cegieł i nie tylko. W ten sposób możemy ustalić, jaki jest stan techniczny konstrukcji i jakiej metody użyć, aby naprawić wszystkie usterki. Do jednej z nich należy frezowanie. Polega ono na mechanicznym poszerzeniu przewodu komina nawet o 1/3 szerokości cegły. Sposób ten jest bardzo bezpieczny i nie wpływa na statykę komina. Następnie wykonujemy prace uszczelniające z wykorzystaniem specjalistycznej masy silikatowej. Zwiększenie średnicy komina to najczęstsze prace, jakie wykonujemy, ponieważ w wąskich układach kominowych nie ma możliwość na montaż wkładów.

Tańsza, ale również skuteczna metoda na uszczelnienie komina to szlamowanie za pomocą odpowiedniej zaprawy.

Do naszych usług należy również:
- oklejanie komina,
- montaż rur izostatycznych,
- czyszczenie mechaniczne przewodów kominowych.

Każdy komin wymaga regularnych przeglądów. Jeżeli w środku konstrukcji znajdzie się zbyt wiele sadzy, dochodzi do pogorszenia się pracy komina. Nasz zespół posiada specjalistyczny gięty zwój z ruchomą głowicą i łańcuchem, który jest w stanie usunąć najgorsze zabrudzenia.

Zapraszamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Żak-Szot z Połomi oraz na naszą stronę internetową. Z pewnością znajdziemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
krakowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń