Oknoland sp. z o.o.

Sprzedaż, montaż i serwis stolarki otworowej

Okna
ul. gen. Sikorskiego 2, 41-922 Radzionków śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 289 53 59
Oknoland sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba Oknoland znajduje się w Radzionkowie, w województwie śląskim. Firma, której początki sięgają połowy lat 90. XX wieku, zajmuje się sprzedażą stolarki otworowej wraz z akcesoriami. Świadczy też dodatkowe usługi z tym związane. Swoją ofertę kieruje do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji.
Produkty i usługi
Stolarka otworowa to niezbędne elementy wykończeniowe w każdym domu, mieszkaniu, biurze i lokalu usługowym. Najlepsze rozwiązanie, takie jak okna, dostarcza firma Oknoland. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu wysokojakościowych komponentów przedsiębiorstwo jest w stanie zaoferować idealnie dopasowane do każdego wnętrza okna. Są to okna klasy premium i standard z profilami z tworzyw sztucznych i podwójnymi lub potrójnymi szybami. Dzięki swojej solidnej konstrukcji doskonale izolują termicznie i chronią przed hałasami. Ponadto wyglądają estetycznie zarówno w nowym, jak i remontowanym budownictwie. Wkłady szybowe używane przez Oknoland w oknach przede wszystkim chronią przed niską temperaturą, ale dostępne są też wkłady przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, ornamentowe i inne. Do okien można dokupić:
-nawiewniki,
-klamki,
-parapety zewnętrzne,
-parapety wewnętrzne
-rolety nadstawne,
-rolety wewnętrzne.

Okna i akcesoria do nich są precyzyjnie montowane przez ekspertów firmy, tak samo, jak i inne elementy wykończeniowe z oferty. Są to drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi tarasowe, zabudowy aluminiowe oraz bramy garażowe. Z aluminium powstają m.in. drzwi, ścianki działowe i stolarka przeciwpożarowa.

Dodatkowo firma zajmuje się gwarancyjnymi ipogwarancyjnym serwisem stolarki otworowej.

Więcej informacji dotyczących Oknoland i więcej zdjęć przedstawiających zrealizowane zamówienia znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń