Trzon J.C. Jan Cichoń

Utrzymanie terenów zielonych.

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Fabryczna 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 180 379
Trzon J.C. Jan Cichoń

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy TRZON znajduje się w Lipówce, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu wykopów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2001 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jan Cichoń.
Produkty i usługi
Możemy Państwu zaproponować realizację zleceń na prace ziemne. W naszej ofercie można znaleźć utrzymanie terenów zielonych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy również sprzedaż urządzeń ogrodniczych. Oferujemy:
- wertykulatory,
- dmuchawy,
- rozdrabniacze,
- odśnieżarki,
- akcesoria do glebogryzarek,
- świdry glebowe,
- rozdrabniacze ogrodowe.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż glebogryzarek, zamiatarek oraz pilarek spalinowych i elektrycnzych. Dysponujemy również podkaszarkami i kosami elektrycznymi. Uzupełnienie naszej oferty stanowi świadczenie usług koparko ładowarką.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Trzon.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń