Trzon J.C. Jan Cichoń

Spawanie zbiorników, rurociągów i konstrukcji stalowych

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Fabryczna 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
500 180 379
Trzon J.C. Jan Cichoń

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy TRZON znajduje się w Lipówce, na terenie województwa świętokrzyskiego. Specjalizujemy się w usługach spawania. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2001 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jan Cichoń.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Trzon są kompleksowe usługi spawalnicze. W naszej ofercie można znaleźć spawanie kotłów, w tym kotłów przemysłowych. Jesteśmy także w stanie wykonać spawanie zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji stalowych. Możemy także zaproponować spawanie instalacji przemysłowych.

Nasza oferta to także:
- spawanie aluminium,
- spawanie stali nierdzewnej,
- spawanie stali żaroodpornej.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy spawanie rurociągów pary i do materiałów żrących. Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi świadczone z wykorzystaniem koparko ładowarki.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Trzon.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Gabriel
Kompleksowe usługi spawalnicze, polecamy.
K
Karol
Firma godna polecenia, wykonali dla nas spawanie stali węglowych. Szybko, tanio i dokładnie.
T
Tymoteusz
Firma Trzon podjęła się spawania kotłów przemysłowych, zlecenie wykonali sprawnie i z dbałością o detale. Polecamy serdecznie.