Kwiaciarnia Ewa Małota

Kwiaty na każdą okazję

Kwiaciarnie
ul. Gliwicka 26a, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Poniedziałek 9:00 - 16:00
Wtorek 9:00 - 16:00
Środa 9:00 - 16:00
Czwartek 9:00 - 16:00
Piątek 9:00 - 16:00
Sobota 9:30 - 13:30
Niedziela 9:30 - 13:30
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiaciarnia Ewa Małota
ul. Gliwicka 26a, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Strona www
Telefon
Kwiaciarnia Ewa Małota

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarnia Ewa Małota w Tarnowskie Góry
W naszej kwiaciarni oferujemy niepowtarzalne bukiety i aranżacje kwiatowe na każdą okazję. Zapewniamy elegancką oprawę uroczystości ślubnych, jubileuszowych i komunijnych, Wykonujemy kompozycje z kwiatów sztucznych i suszu. Osobą decyzyjną w firmie jest Ewa Małota, a siedziba firmy znajduje się w miejscowości Tarnowskie Góry.
Produkty i usługi
Nasza Kwiaciarnia dąży do usatysfakcjonowania każdego Klienta. Wykonujemy bukiety na życzenie, dobierając kwiaty do każdej okazji oraz do indywidualnych oczekiwań. Powierzone zadania wykonujemy w jak najkrótszym terminie. Współpracując z nami, otrzymają Państwo najpiękniejsze możliwe kompozycje.

Świadczymy szeroki zakres usług:
- bukiety na wesela,
- wiązanki,
- koszyczki i kosze kwiatowe,
- kwiaty cięte i doniczkowe,
- palmy i wiązanki pogrzebowe,
- zdobienie ślubnych sal oraz samochodów.
W ofercie kwiaciarni pojawiły się również znicze i lampiony nagrobne. Proponujemy rozmaite typy wkładów w tym ekologiczne wkłady do zniczy stearynowe i olejowe, wkłady ledowe na baterie, a także stroiki nagrobne.

Nasze ponad trzydziestoletnie doświadczenie daje gwarancję zadowolenia klienta. Oprócz standardowej palety usług florystycznych (bukiety okolicznościowe, wiązanki i wieńce żałobne) wykonujemy na zamówienie indywidualne kompozycje również do wnętrz. Dostarczamy nasze kwiaty pod wskazany adres w promieniu do 25 km.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń