Zbigniew Til FHU Itimat

Obrót surowcami wtórnymi i zaopatrzenie zakładów metalurgicznych

Metale nieżelazne i kolorowe
ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 758 129
Adres korespondencyjny
ul. Gliwicka 35, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
ITIMAT działa głównie na południu Polski, profilem naszej działalności jest obrót surowcami wtórnymi i zaopatrzenie zakładów metalurgicznych.
Produkty i usługi
Firma ITIMAT powstała w czerwcu 2006 r. Nazwa w języku tureckim oznacza zaufanie, wiarę. Odzwierciedla to założenie firmy, by w biznesie kierować się jasnymi regułami, uczciwością i
rzetelnością. Uważamy, że każda działalność biznesowa musi być oparta na mocnych fundamentach wzajemnego zaufania i współpracy międzyludzkiej.

Jesteśmy firmą rodzinną, tworzymy więc wspólnotę dobrze rozumiejących się ludzi, ale jednocześnie skuteczny i kreatywny zespół.

ITIMAT działa głównie na południu Polski. Głównym profilem naszej działalności jest obrót surowcami wtórnymi i zaopatrzenie zakładów metalurgicznych.

Pragniemy nadal się rozwijać i być godnymi zaufania dla naszych partnerów handlowych. Jesteśmy z Górnego Śląska i pragniemy godnie reprezentować naszą małą ojczyznę.

W 2008 roku nasza działalność została poszerzona o spółkę „Itimat Plus”, która działa na rynku czystości, oferując m.in. podkłady medyczne, czyściwa oraz środki chemiczne.

W połowie 2012 roku powstał nowy sektor naszej firmy „Itimat Recycling”, zajmujący się importem materiałów potrzebnych do zaopatrzenia hut.

Zachęcamy do kontaktu!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń