Nor-Kom. Kominki, projekty, wykonawstwo

Dzięki naszym kominkom zakosztujesz się w domowym cieple

Kominki
Grunwaldzka 5, 42-605 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
513 013 755
Adres korespondencyjny
Grunwaldzka 5, 42-605 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Nor-kom, której siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Właścicielem, jak i osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Norbert Ciężkowski. Na co dzień specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości kominków.
Produkty i usługi
Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu nasze wysokiej klasy produkty. Staramy się nieustannie iść do przodu, toteż wychodzimy na przeciw nawet największym wymaganiom klienta, którym nie boimy się sprostać.

Posiadamy własny zakład produkcyjny wyposażony w nowoczesne i profesjonalne maszyny do precyzyjnego cięcia i obróbki kamieni naturalnych.

W ramach naszej działalności zajmujemy się doradztwem i projektowaniem oraz wykonawstwem:
- kominków,
- schodów,
- blatów kuchennych,
- blatów łazienkowych,
- podłóg,
- parapetów.

Do produkcji wyżej wymienionych elementów stosujemy materiały najwyższej jakości. Dodatkowo zapewniamy montaż oraz serwis.

Jesteśmy dumni z naszej renomy, dlatego cieszymy się, iż do tej pory tak wielu klientów zdecydowało się zaufać naszej firmie nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Korzystając z naszych usług, gwarantujemy Państwu stuprocentową satysfakcję podpartą naszym profesjonalizmem, rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, a także terminowością.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń