Minout Marcin Janiczek

Usługi inżyniera budownictwa i rzeczoznawcy budowlanego

Nadzór budowlany
ul. Janasa 3, 42-612 Tarnowskie Góry, woj. śląskie
(11 opinii) napisz opinię
Minout Marcin Janiczek
ul. Janasa 3, 42-612 Tarnowskie Góry, woj. śląskie
NIP
6451990404
Strona www
Telefon
Minout Marcin Janiczek

Informacje

Opis działalności firmy Minout Marcin Janiczek w Tarnowskie Góry
Nazywam się Marcin Janiczek. Jestem magistrem inżynierem budownictwa, kosztorysantem, inspektorem nadzoru budowlanego i mistrzem glazurnictwa. W Tarnowskich Górach prowadzę firmę Minout. Oferuję kompleksowe usługi budowlane oraz nadzór budowlany.
Produkty i usługi
Specjalizuję się w usługach inżynieryjnych, obejmujących nadzór nad przygotowaniem, remontowaniem oraz budową różnorodnych inwestycji. Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo opracowuję i omawiam projekty, proponując fachowe rozwiązania, które najlepiej odpowiadają potrzebom moich klientów.

Działam na rynku od wielu lat, co pozwala mi doskonale rozumieć oczekiwania moich klientów i sprostać im w pełni. Moim priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego zapewniam kompleksową obsługę i usługi budowlane na najwyższym poziomie. Zakres moich usług obejmuje kierownictwo budowy, nadzorowanie inwestycji, kontrole techniczne, przeglądy okresowe budowli, fachowe odbiory budynków, a także wizualizacje oraz zdjęcia.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo również kontrolę montażu suchej zabudowy oraz audyty energetyczne. Oferuję także profesjonalne doradztwo techniczne oraz przygotowanie wszelkich niezbędnych kosztorysów. Posiadam wszystkie wymagane uprawnienia, co gwarantuje profesjonalną realizację powierzonych mi zadań.

Specjalizuję się w podejmowaniu wyzwań projektowo-wykonawczych zarówno w Polsce, jak i na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Każde zlecenie realizuję z pełnym zaangażowaniem, zapewniając najwyższą jakość usług.

Serdecznie zapraszam do współpracy!
Zasięg działania
Firma Minout Marcin Janiczek z lokalizacji: Tarnowskie Góry świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Bytom, Chorzów, Gliwice, Opole, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, tarnogórski

Aktualności

inżynier

02.07.2024

Kto może zaoferować kompleksowe usługi budowlane oraz nadzór budowlany w Tarnowskich Górach? Marcin Janiczek, magister inżynier budownictwa, kosztorysant, inspektor nadzoru budowlanego i mistrz glazurnictwa, prowadzi firmę Minout, która spełnia wszystkie te wymagania. Dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiemu zakresowi umiejętności, Marcin Janiczek może zagwarantować wysoką jakość realizacji każdego projektu budowlanego. Współpracując z Minout, możesz być pewien, że twoje inwestycje będą prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami branży oraz z należytym poszanowaniem dla indywidualnych potrzeb klienta.Zapraszamy do kontaktu i przekonania się o profesjonalizmie firmy Minout!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(11 opinii) napisz opinię
K
Klaudia
Polecam firmę Minout Marcin Janiczek, podejście profesjonalne, ogromna wiedza z zakresu nadzoru budowlanego i budownictwa , wykonują perfekcyjnie opinie techniczną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą.
K
Kuba
Zapewniają fachowe doradztwo techniczne i przygotowują niezbędne kosztorysy. Szczerze polecam!
K
Konrad
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Wykonali dla mnie okresowy przegląd budowli. Wszystko w jak najlepszym porządku.
A
Arkadiusz
Minout to bardzo dobra firma. Już kilka razy korzystałem z ich usługi nadzoru budowlanego i nigdy się nie zawiodłem. Rzetelni i bardzo dokładni fachowcy. Polecam.
F
Filip
Kompleksowa realizacja zleceń budowlanych i indywidualne podejście do klienta.
A
Andrzej
Warto zlecić im wszelkie inwentaryzacje czy nadzory budowlane.
T
Tomasz
Jestem w stu procentach zadowolony z usług tego kierownika budowy.
B
Bartłomiej
Nie znam lepszej firmy budowlanej. Bardzo dobrze wykonują usługi projektowe.
K
Krzysztof
Zdecydowanie warto nawiązać z nimi współpracę. Zleciłem im wykonanie świadectw energetycznych oraz kosztorysu, a oni bardzo dobrze wykonali swoje zadania.
G
Grzegorz
Jest to naprawdę dobra firma budowlana. Wszelkie nadzory czy przeglądy budowlane stoją tutaj na naprawdę wysokim poziomie.
T
Tomek
zdecydowanie odradzam, nierzetelny, niedokładny, do tej pory nie otrzymałem zwrotu wpłat za niewykonane pracę.