As-Wag. Warsztat naprawy wag Maria Sikora

Sprzedaż, legalizacja i serwis wag

Wagi
ul. Kopernika 14, 42-606 Tarnowskie Góry śląskie
(2 opinie) napisz opinię
As-Wag. Warsztat naprawy wag Maria Sikora

Informacje

Opis działalności
As-Wag, którego właścicielką jest Maria Sikora, funkcjonuje w branży od kilkunastu lat. Siedziba działalności mieści się w Tarnowskich Górach, na terenie województwa śląskiego. Specjalnością zakładu są wagi.
Produkty i usługi
As-Wag to firma, która prowadzona jest od pokoleń w tym samym miejscu. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza przekładają się na fachową obsługę i najwyższą jakość usług. Zakład działa na terenie całego kraju, obsługując sieci sklepów, zakłady produkcyjne, skupy złomu, dystrybucję węgla oraz instytucje, które posiadają różnego rodzaju wagi, od aptecznych, po samochodowe. Zakres usług świadczonych przez warsztat obejmuje przede wszystkim sprzedaż, legalizację i serwis wag. Pracownicy zajmują się również kalibracją urządzeń pomiarowych, hybrydyzacją, wzorcowaniem, a także montażem i demontażem wag. W ofercie znajdują się między innymi:

- wagi elektroniczne,
- wagi laboratoryjne,
- wagi sklepowe,
- wagi magazynowe,
- wagi samochodowe.

As-Wag posiada doświadczenie również w obsłudze wag cyfrowych, analogowych, lekarskich, najazdowych, hakowych, etykietujących i dozowników wagowych. Bez problemu podejmie się kalibracji i legalizacji wag w koparko-ładowarkach. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie doboru produktu do konkretnych zastosowań. Firma prowadzi również szkolenia dla specjalistów, co pozwala na podnoszenie ich kwalifikacji i jeszcze lepszą obsługę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julian
Firma wielokrotnie zajmowała się naprawą wag w mojej aptece. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.
A
Arkadiusz
Współpracuję z tą firmą od wielu lat. Zlecenia realizują bardzo szybko, w dobrej cenie. Można na nich polegać.