Barbara Brzoza Specjalista Chorób Oczu

Profesjonalne dobranie soczewek kontaktowych

Okuliści
ul. księcia J. Opolskiego 12, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 737 067
Adres korespondencyjny
ul. księcia J. Opolskiego 12, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Barbara Brzoza i specjalizuję się w chorobach oczu. Własną Specjalistyczną Praktykę Lekarską prowadzę od 1997 roku. Gabinet mieści się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Ponad 20 lat doświadczenia sprawiło, że poza wiedzą, posiadam również niezbędne doświadczenie. Podstawowym celem mojej pracy jest dbanie o zdrowie oczu moich pacjentów. Miła atmosfera i poczucie bezpieczeństwa sprawia, że przyjmuję nie tylko dorosłych, lecz także dzieci. Do moich obowiązków należą kompleksowe usługi dotyczące profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia chorób oczu.

Diagnozuję i leczę schorzenia, takie jak:
- zaćma,
- jaska,
- astygmatyzm,
- nadwzroczność.

Zajmuję się również podstawowymi badaniami okulistycznymi, badaniami ostrości wzroku, badaniem przedniego odcinka oka, dna oka czy ciśnienia w gałce ocznej. Oferuję specjalistyczną pierwszą pomoc w urazach i usuwam ciała obce z narządu wzroku.
Wykonuję badania pozwalające na dobranie właściwych okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz soczewek, dziękiczemu praca, nauka oraz codzienne życie będą znacznie bardziej komfortowe.

Korzystam ze specjalistycznej aparatury, co sprawia, że po wywiadzie od razu przystępuję do badań, dzięki czemu od razu jestem w stanie wdrożyć leczenie.

Zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
Gliwice, Lubliniec, Bytom, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń