Monumentus Przemysław Bełdycki

Sprzedaż i montaż wyrobów z granitu: nagrobki, schody, parapety, blaty.

Usługi kamieniarskie
ul. Lasowicka 19, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 588 859
Adres korespondencyjny
ul. Lasowicka 19, 42-600 Tarnowskie Góry śląskie

Informacje

O nas
Firma Monumentus została założona w 2012 roku, aczkolwiek jej początki sięgają wczesnych lat 90. Przez świeże spojrzenie na rzeczywistość oferujemy każdego roku sporo Nowości oraz realizujemy wiele nietypowych projektów zarówno w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeśli wydaje Ci się, że chcesz zrealizować coś nietypowego, zadzwoń - z nami Ci się to uda!
Opis działalności
Kamieniarstwo Monumentus. Posiadamy bardzo szeroką ofertę zarówno dla odbiorców indywidualnych jak również zakładów kamieniarskich. NAGROBKI, SCHODY, PARAPETY, BLATY. Zapraszamy do współpracy! Kamieniarstwo Monumentus oferuje szeroki zakres usług związanych z kamieniem naturalnym jakim jest Granit oraz Aglomarmurem. Wykonujemy nagrobki, parapety, schody, blaty. Ponadto kute portrety, litery oraz motywy piaskowane, cięcie wodą. Zapraszamy na stronę www.monumentus.pl.
Produkty i usługi
Kamieniarstwo Monumentus oferuje szeroki zakres usług związanych z kamieniem naturalnym jakim jest Granit oraz sztucznie otrzymywanym, pochodnym marmuru naturalnego - Aglomarmurem.

Ze względu na doskonałe właściwości fizyko-chemiczne granitu oferujemy szeroką gamę produktów do wewnątrz i na zewnątrz, tj. nagrobki, parapety, schody, blaty, stoły, obudowy kominków.

Aglomarmury ze względu na swoje właściwości najlepiej nadają się do stosowania wewnątrz pomieszczeń, np. jako parapety, blaty, obudowy kominków.

Ponadto oferujemy szeroki zakres usług związanych z pracami przy nagrobkach. Podnoszenie pomników, wykonanie otoczenia nagrobka, usuwanie plam, renowacja liter, dopisy.

Realizujemy zamówienia osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Zaufało Nam już wielu klientów. Zapraszamy do obejrzenia części Naszych Realizacji.

Kamieniarstwo Monumentus jest stale rozwijającą się firmą. Każdego roku rozbudowujemy Nasz park maszyn i urządzeń.

Nasi pracownicy mają zawsze na sobie ubrania firmowe, wyglądają schludnie i czysto.
Marki i specjalizacje
Oferujemy najwyższej jakości kamień naturalny oraz Aglomarmur.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Katowice, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze, będziński, Częstochowa, Gliwice, myszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
D
W
Danuta-Anna Wyzynska-Madejski
Polecam - najlepsza firma w Tarnowskich Górach i w dalekiej okolicy. Zlecony nagrobek został wykonany w bardzo szybkim terminie, bardzo porządnie i solidnie. Jeszcze raz polecam.

Słowa kluczowe